Rozrywka.Goniec.pl

KAPIF

Agnieszka Chylińska straciła cierpliwość. "Frajerzy, oszuści"

14 Marca 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Agnieszka Chylińska po raz kolejny zaapelowała do swoich fanów, przestrzegając przed nową metodą oszustów. W mediach społecznościowych pojawiły się posty z rzekomymi "transmisjami na żywo" z udziałem wokalistki, która obiecuje internautom łatwe pieniądze.

Agnieszka Chylińska już wcześniej padła ofiarąoszustów

Agnieszka Chylińska padła ofiarą kolejnego perfidnego oszustwa, w którym nieznane osoby wykorzystują jej wizerunek w niecnych celach. Gwiazda i jej management już wcześniej ostrzegali fanów, ale pomimo zgłoszenia sprawy do odpowiednich służb, oszuści znów postanowili wykorzystać wizerunek gwiazdy. Wokalistka postanowiła ponownie zaapelować do swoich fanów.

Była wokalistka zespołu O.N.A. przez lata pracowała na swój wizerunek i cieszy się ogromną popularnością. Artystka jest na scenie od ponad dwudziestu lat i z pewnością nie ma w kraju osoby, która by nie wiedziała o jej istnieniu.

Obecnie Agnieszka Chylińska spełnia się również w roli "osobowości telewizyjnej" i matki, a swoich bliskich stara się chronić przed show-biznesem. Artystka zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że nie brakuje osób, które mogą mieć niecne zamiary. Już kiedyś padła ofiarą oszustwa z wykorzystaniem jej wizerunku... a teraz ponownie ktoś postanowił wykorzystać jej twarz, do niecnych działań.

Sklep Dino

Zacznie się już w środę. Dino przygotowało dla klientów rewelacyjne okazje

CZYTAJ DALEJ

Oszuści podają się za wokalistkę i próbują wyłudzać dane oraz pieniądze

Oszuści wpadli na pomysł, aby podszyć się pod gwiazdę, która często prowadzi w mediach społecznościowych transmisje na żywo. Zamieścili post z wizerunkiem Agnieszki Chylińskiej i chwytliwym hasłem: "Przekaże 5000 złotych w gotówce pierwszym 300 osobom, które poprawnie odgadną liczbę na obrazku".

Wokalistka i jej management szybko zareagowali i wystosowali apel do fanów gwiazdy, aby nie wpłacali pieniędzy nikomu, kto się za nią podaje. Niestety, kilka dni temu miała miejsce podobna sytuacja i wizerunek Agnieszki Chylińskiej znów został wykorzystany w celu wyłudzenia danych lub pieniędzy.

Management artystki opublikował w sieci screeny, na których widzimy jej zdjęcie z transmisji, podczas której miała rzekomo proponować internautom pieniądze za odgadnięcie liczby na obrazku.

- Nie dajcie się nabrać! Ponownie FRAJERZY OSZUŚCI WYŁUDZACZE bazują na Waszej uwadze. Agnieszka Chylińska NIE PROWADZI ŻADNYCH TEGO TYPU AKCJI. Nie dajcie się okraść - zaapelowano do fanów wokalistki.

Agnieszka Chylińska zaapelowała do swoich fanów

Agnieszka Chylińska dołączyła do prośby swojego managementu i udostępniła dalej post, aby ostrzeżenie dotarło do jak największej liczby osób. Szybko się okazało, że działanie przyniosło skutek i dzięki niemu jedna z fanek w ostatniej chwili uniknęła oszustwa.

- Właśnie przed chwilą bym się nabrała... podszywanie się pod kogoś jest karane... to, co jest w sieci, zawsze pozostanie, więc ten fejk powinien ponieść konsekwencje - napisała wielbicielka talentu Agnieszki Chylińskiej w komentarzach pod udostępnionym przez nią postem.

Biedronka oszalała, kolejna promocja i kolejne pieniądze za darmo

Biedronka ogłosiła prawdziwy hit. Tego jeszcze nie było, dostaniesz pieniądze i produkty zupełnie za darmo

CZYTAJ DALEJ
Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski zaskoczył wszystkich wyznaniem o ślubie. Rodzina już wie

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Dorota Szelągowska była katoliczką. Dziś o Kościele mówi w mocnych słowach
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Mama Tomasza Komendy przeżywa dramat. Smutne, jak miał ją potraktować syn
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Dzień dobry TVN". Anna Kalczyńska zatrzymana przez policję. Nie pierwszy raz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor wyremontowała im dom. Straszne, co stało się później
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rafał Szatan trafił do szpitala. Pokazał zdjęcie, smutny widok
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Tomasz Komenda ponownie stanął przed sądem. Matka jego dziecka wyjawiła przykrą prawdę
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]