Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Zacznie się już w środę. Dino przygotowało dla klientów rewelacyjne okazje
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 14.03.2023 16:35

Zacznie się już w środę. Dino przygotowało dla klientów rewelacyjne okazje

Sklep Dino
Materiały Prasowe

Sieć Dino obecnie liczy sobie już ponad 2,2 tys. sklepów, a niemal codziennie otwierane są kolejne. To sprawia, że coraz więcej Polaków ma w pobliżu jeden z nich, przez co zdecydowanie łatwiej skorzystać z ofert promocyjnych. Od środy 15 marca w sklepach sieci Dino obowiązują nowe promocje. Na czym aktualnie można zaoszczędzić?

Wyjątkowa oferta w Dino od 15 marca

W ramach nowych promocji obniżono ceny zarówno podstawowych produktów, jak i tych, na które wiele osób nie mogło sobie pozwolić. Obok obniżek obejmujących np. masło, przygotowano również oferty specjalne na kawy, słodycze i owoce, w związku z tym warto uważniej przyjrzeć się aktualnej ofercie sklepów Dino.

Od środy 15 marca we wszystkich sklepach sieci Dino wielbiciele owoców będą mogli zakosztować truskawek w cenie zaledwie 9,99 zł za 500 g. Osoby, które wolą raczyć się własnymi owocami, mogą zdecydować się na zakup... drzewa owocowego, które od środy kosztować będzie 16,99 zł. W ofercie sklepu pojawią się, m.in. grusze, jabłonie czy śliwki.

W ofercie znajdą się również podstawowe produkty pokroju masła. Przy zakupie trzech kostek Masła Ekstra zapłacimy 4,49 za każdą z nich, a osoby planujące na Wielkanoc pieczenie ciast mogą skorzystać z promocji na mąkę tortową marki Basia w cenie 6,99 zł przy zakupie dwóch opakowań. Przydać się mogą również aromaty Delecta w cenie 95 gr za sztukę, puszka Kajmaku za zaledwie 6,99 zł lub powidła węgierkowe marki Łowicz za raptem 5,79 zł. Przygotowane przez nas łakocie można wyłożyć na ceramiczny talerz w kształcie jajka za 24,99 zł.

Biedronka ogłosiła prawdziwy hit. Tego jeszcze nie było, dostaniesz pieniądze i produkty zupełnie za darmo

Sieć przygotowała też coś dla łąsuchów

Sieć sklepów Dino przygotowała również atrakcyjne promocje na słodycze. Przy zakupie dwóch opakowań czekolady Schogotten zapłacimy za sztukę zaledwie 3,69 zł. Specjalne promocje obejmują również batony Prince Polo - za opakowanie pięciu sztuk zapłacimy tylko 5,99 zł. Szczególnie atrakcyjna dla łasuchów może być z kolei promocja na "Mieszankę Smakosza", czyli 700 g ciastek w cenie 9,99 zł.

Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy przygotowano również wiele idealnych na tę okoliczność produktów. Obowiązkowy w każdym koszyczku baranek kosztować będzie zaledwie 2,39 zł, a dla najmłodszych przygotowano czekoladowe zające M&M's za 11,69 zł.

Wielkanoc to także czas, w którym wiele osób przyjmuje gości, dlatego warto zaopatrzyć się w kawę dla nich. W ofercie Dino od 13 marca dostępne będą opakowania Tchibo Family w cenie 15,99 za sztukę przy zakupie dwóch 500 g opakowań lub kawa Woseba w kilogramowym opakowaniu za 34,99 zł. Dla osób nieprzepadających za kawą kuszącą ofertą może okazać się herbata czarna Loyd 100 torebek za 11,99 zł.

W 2022 roku Dino otwierało niemal codziennie nowy sklep

Portal dlahandlu.pl zebrał informacje o nowych marketach sieci Dino, których otwarcie planowane jest w 2023 r. Do tej pory w ramach sieci uruchomiono już ponad 2,2 tys. placówek, a rok 2022 był pod tym względem rekordowy, gdyż niemal codziennie otwierany był nowy sklep (w sumie 344).

- Dziś Dino Polska jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów w Polsce. Posiadamy ponad 2000 placówek zlokalizowanych w całej Polsce. Satysfakcja Klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego za cel stawiamy sobie świeżość i dobrą jakość oferowanych towarów! - zapewniają przedstawiciele sieci Dino.

Sklepy Dino otwarte są od poniedziałku do soboty: 6:00-22:30, a w niedziele handlowe: 8:30-20:00.

Tagi: Dino zakupy