Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Zmarła zrobiła żałobnikom upiorny żart zza grobu. Zdjęcie z jej pogrzebu podbija internet
Irmina Jach
Irmina Jach 16.09.2022 15:37

Zmarła zrobiła żałobnikom upiorny żart zza grobu. Zdjęcie z jej pogrzebu podbija internet

Nowy Sącz: grabarze zemdleli nad grobem, na miejsce wezwano straż pożarną
Goniec.pl

63-letnia kobieta z Gold Coast w Australii udowodniła, że poczucie humoru może rozluźnić nawet najbardziej napiętą atmosferę. Tuż przed śmiercią przygotowała żart dla żałobników. Goście ceremonii nie kryli zaskoczenia.

Michelle Neumann, australijska bizneswoman, przegrała walkę z nowotworem. Kobieta była rozpoznawalna wśród członków lokalnej społeczności. Słynęła z wyjątkowego poczucia humoru i dystansu do siebie, które zachowała nawet podczas ciężkiej choroby.

Niesamowite sceny na pogrzebie. Zmarła zrobiła pośmiertny żart żałobnikom

Gdy dowiedziała się, że moment jej śmierci nieuniknienie się zbliża, postanowiła zadbać o to, by przyjaciele i krewni długo o niej nie zapomnieli. Australijka pokusiła się o żart, który miał rozluźnić podniosłą i bardzo smutną atmosferę ceremonii pogrzebowej.

Podczas pochówku 63-latki nad głowami ponad 250 zrozpaczonych żałobników pojawił się samolot, który ciągnął za sobą olbrzymi transparent z nietypową wiadomością od denatki: "Obserwuję cię... płacz mocniej. M. XXX". Bez wątpienia, gościom ceremonii pogrzebowej zrobiło się nieco lżej na sercach

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi: Pogrzeb