Rozrywka.Goniec.pl

(fot. Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International/instagram.com/iamjackjelonek/)

"Taniec z gwiazdami". Para jednopłciowa wzbudza kontrowersje wśród widzów. "Mężczyzna powinien tańczyć z kobietą"

6 Lipca 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

Jacek Jelonek zatańczy z mężczyzną w "Tańcu z gwiazdami" - taka wiadomość obiegła media i od razu podzieliła widzów. Pierwsza jednopłciowa para w polskiej edycji "Dancing with the stars" niewątpliwie wzbudziła ogromne kontrowersje, a czytając komentarze internautów można przekonać się, że negatywne opinie niekoniecznie są spowodowane niechęcią do osób homoseksualnych. Kto w tym sporze ma rację?

Pierwsza jednopłciowa para w "Tańcu z gwiazdami"

Polsat szykuje się do nowej edycji "Tańca z gwiazdami" i powoli odsłania karty. We wtorek, 5 lipca 2022, stacja ogłosiła kolejnego uczestnika, który jesienią będzie pokazywał swoje taneczne umiejętności na parkiecie. To Jacek Jelonek, znany z miłosnego reality show TVN "Prince Charming".

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Jacek Jelonek ma zatańczyć z... mężczyzną. Tym samym w jesiennej ramówce Polsatu zobaczymy pierwszą jednopłciową parę w "Tańcu z gwiazdami". Na razie nie wiadomo, kto będzie partnerem Jelonka.

Jacek Jelonek zatańczy z mężczyzną - widzowie podzieleni

Decyzja stacji wzbudziła ogromne kontrowersje i dyskusje wśród widzów. Poza licznymi komentarzami, że w obecnych edycjach "Tańca z gwiazdami" nie ma już gwiazd, jest wiele opinii dotyczących jednopłciowej pary właśnie.

Wśród widzów jest wielu entuzjastów popierających ruch Polsatu.

no i jaka to rewolucja....... Już dawno w innych krajach jest to normalnością. U nas nadal ciemnogród na dodatek robiący z tego wielką sensację. Uważajcie, bo PiS Wam zakaże emisji - pisze jedna z internautek.

Super ale będzie czad!!🔥🔥🔥🔥 @iamjackjelonek  życzę Ci powodzenia i trzymam mocno kciuki!!! 😍😍👍👍❤️❤️

Oczywiście w internecie można znaleźć wiele hejterskich komentarzy, jednak na nich nie będziemy się skupiać. Niektórzy widzowie są przeciwni tej decyzji, zaznaczając, że nie mają nic przeciwko osobom homoseksualnym. Dlaczego więc nie podoba im się jednopłciowa para w "Tańcu z gwiazdami" (pisownia oryginalna)?

Aha para jednopłciowa żeby zrobić rozgłos i skandal 👏. Sorry ale ja mówię nie, taniec towarzyski składa się z kobiety i mężczyzny. I absolutnie nie mam tu nic do osób homoseksualnych, bo takowe w programie już występowały. Wcale Wam nie chodzi o wzbudzenie pozytywnych emocji i akceptacji społecznej dla tych osób. Liczy się szum i kasa, byleby mówiono że jest w programie para jednopłciowa... - brzmi jeden z komentarzy.

Taki taniec towazyski jest jak sport. Nie lamie sie zasad. Zaloze sie ze jest wiele osob homoaeksualnych tanczacych na turniejach i to jest norma ze tanczy sie z plcia przeciwna. To jest artyzm i sport w jednym a nie przytulaniec zakochanych na weselu - opiniuje inna z internautek.

Jeżeli to będzie Jelonek to powinien mieć za partnerkę tancerkę tak jak wszyscy mężczyźni.

A co Wy sądzicie o pierwszej jednopłciowej parze w "Tańcu z gwiazdami"?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >

Telewizja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość
Czytaj więcej >
Karolina Kruszewska

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]