Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović pomyliła się na wizji. Paulina Sykut-Jeżyna aż parsknęła śmiechem
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 20.09.2022 13:14

"Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović pomyliła się na wizji. Paulina Sykut-Jeżyna aż parsknęła śmiechem

"Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović zaliczyła wpadkę, myląc imię i nazwisko uczestnika
Instagram: @tanieczgwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović uchodzi za jedną z najbardziej wymagających jurorek w historii tanecznego show. W swoich ocenach zawsze stara się jednak być profesjonalistką i starannie argumentuje decyzję. Niestety w najnowszym odcinku nie ustrzegła się wpadki, którą dostrzegła Paulina Sykut-Jeżyna.

"Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović popełniła błąd na żywo

Iwona Pavlović jest jedyną jurorką, która związana jest z "Tańcem z Gwiazdami" od samego początku. Mogliśmy ją oglądać zarówno w TVN-ie, jak i Polsacie. Od tamtej pory pożegnaliśmy, m.in. Zbigniewa Wodeckiego, czy Beatę Tyszkiewicz. Jurorka jest znana ze swoich surowych, ale jednocześnie bardzo profesjonalnych i sprawiedliwych ocen, choć nie zgodzi się z tym Krzysztof Rutkowski.

W ostatnim odcinku najnowszej edycji programu "Czarna Mamba" zaliczyła wpadkę, którą wyłapała Paulina Sykut-Jeżyna. Iwona Pavlović nazwała Michała Mikołajczaka Mikołajem, na co prowadząca parsknęła śmiechem. Ostatecznie jednak bardziej bolesna okazała się jej ocena tańca aktora, gdyż uznała go za... drętwy.

- Z dużej chmury mały deszcz. Wydawało się, że będzie "wow", ale jak patrzyłam, to myślałam "oh, my God". Jaka piękna tragedia - powiedziała Iwona Pavlović Michałowi "Mikołajowi" Mikołajczakowi.

Taniec nie zachwycił również Andrzeja Grabowskiego, któremu w oczy rzuciła się również legendarna już mimika aktora. Juror stwierdził, że podczas tańca powinien bardziej nad nią panować. Ostatecznie para zebrała następujące noty jurorów zaledwie 21 punktów i znalazła się na końcu tabeli.

Oceny jurorów:

Andrzej Piaseczny - 7 punktów, Iwona Pavlović - 4 punkty, Michał Malitowski - 4 punkty, Andrzej Grabowski - 6 punktów.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plotek.pl