Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Smutne Walentynki Kasi Tusk. Opublikowała niepokojący wpis, fani nie kryją zmartwienia
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 15.02.2023 17:32

Smutne Walentynki Kasi Tusk. Opublikowała niepokojący wpis, fani nie kryją zmartwienia

Kasia Tusk
Kasia Tusk fot. KAPiF

Kasia Tusk opublikowała na Instagramie wyjątkowo smutną relację. Przygnębiający wpis pojawił się na jej profilu w święto zakochanych. Niestety tegoroczne walentynki nie były dla córki Donalda Tuska zbyt radosne.

Kasia Tusk miała wyjątkowo smutne walentynki

Kasia Tusk zaliczana jest do grona najbardziej rozpoznawalnych blogerek w Polsce. Jej blog "Make Life Easier" bije rekordy popularności i jest wyjątkowo chętnie sprawdzany przez czytelników. Aktywność w mediach społecznościowych jest nieodłącznym elementem pracy influencerki, dlatego córka Donalda Tuska chętnie dzieli się z fanami różnymi treściami.

Blogerka uwielbia przygotowania do świąt i uroczystości, dlatego wystrój jej domu zawsze dostosowany jest do danej okazji. Co roku przygotowuje mieszkanie również do walentynek, które są dla niej wyjątkowo ważnym wydarzeniem. Kobieta od prawie dekady jest bowiem szczęśliwą żoną ukochanego męża Stanisława Cudnego.

Niestety wpis, który Kasia Tusk udostępniła w tegoroczne walentynki na InstaStory zaniepokoił jej fanów. Jej słowa brzmiały wyjątkowo przygnębiająco, a blogerka zdecydowanie nie była tego dnia w dobrym nastroju.

- Walentynki to taki słodko-gorzki dzień. Jestem po stokroć wdzięczna, że mam kogoś, kto o nas w tym dniu pamięta, a jednocześnie ogrom ludzkiego nieszczęścia, samotność bliskich mi osób, jakaś niewypowiedziana pustka mocniej dziś wdziera się do mojej świadomości. Z jednej strony chciałabym świętować, z drugiej jakimś dobrym gestem posklejać inne poharatane serca, Kończę więc ten wywód, bo mam dziś co robić – napisała.

Na Instagramowym profilu Kasi Tusk zabrakło również romantycznego zdjęcia z ukochanym. Czyżby para przeżywała kryzys? Tego, póki co, możemy się tylko domyślać.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi: Kasia Tusk