Rozrywka.Goniec.pl

Fot. Kapif

Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. "To dramat"

5 Lutego 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Ralph Kamiński koncertuje po całej Polsce, ściągając na swoje koncerty rzesze fanów. Okazuje się jednak, że istnieje również spor osób, dla których utwory piosenkarza są zupełnie niezrozumiałe. Niektórzy swojej niechęci w dość brutalny sposób dają znać w sieci, niejako szydząc z artysty. Czy to już hejt, czy tylko dobra zabawa?

Ralph Kamiński obiektem żartów. Internauci krytykują jego piosenkę

Ralph Kamiński jest wschodzącą gwiazdą polskiej sceny rozrywkowej. Pochodzi z Jasła, a pierwsze kroki ku ogólnopolskiej rozpoznawalności stawiał m.in. w programie "X Factor". W odróżnieniu od niektórych polskich artystów proponuje odbiorcom coś innego, aniżeli kolejne ballady o "majteczkach w kropeczki" lub "dziewczynie z klubu disco".

Dużą uwagę przyciąga także jego niesztampowy wizerunek. Czy ta historia brzmi znajomo? W artykule poniżej opisaliśmy, co łączy Ralpha Kamińskiego z Michałem Szpakiem.

Oryginalny styl gwiazdora nie znajduje uznania w oczach wszystkich, co jest zupełnie zrozumiałe. Problem tkwi jednak w tym, w jaki sposób część użytkowników internetu daje wyraz swojej niechęci wobec wokalisty, bowiem do subtelności im daleko. Szczególną uwagę krytyków zwróciła piosenka "Pies", podczas której artysta wydaje dźwięki podobne do szczekania. Przeróbki utworu i amatorskie "teledyski zastępcze" robią furorę na platformie TikTok.

"Kiedy chcę się zrelaksować przy porannej kawie, a tu Ralph Kaminski szczeka" - brzmi tytuł kolejnego prześmiewczego filmiku.

Internauci krytykują pomysł Ralpha Kamińskiego również w komentarzach. Wieszczą, że jest on "ukrytym talentem, który powinien pozostać ukryty", piszą także: "Jak można tego słuchać? To jakiś dramat", "Lepiej wyciszyć słuchawki, niż słuchać szczekania". A Wy lubicie nietuzinkowość nowego bohatera polskiej estrady?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Ralph Kamiński miał wypadek podczas koncertu. "Źle skoczyłem"

  • Ralph Kamiński wbił bolesną szpilę TVP. Władze stacji mogą się wściec

  • Skandal na koncercie Ralpha Kamińskiego. Zepsuli występ piosenkarzowi

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zdradziła prawdę na temat najmłodszego syna. Fani nie mieli o tym pojęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Paulina Holtz występuje w "Klanie" od 26 lat. Tak przez lata zmieniła się serialowa Agnieszka Lubicz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Julia Wieniawa nie gryzła się w język. Rozlicza się z show-biznesem. "Zepsuty i odklejony"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Monika Richardson ma problemy finansowe, musiała podjąć ważną decyzję. Grozi jej bankructwo?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Gosia Andrzejewicz już tak nie wygląda. Uwielbiana piosenkarka powraca z nowym wizerunkiem
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kinga Rusin pokazała zdjęcia w bikini. Fani są zachwyceni, zazdroszczą jej "sześciopaku"
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]