Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Rafał Brzozowski szczerze o życiu prywatnym i rozstaniu z narzeczoną. "Przeszedłem przez wszystko, co najgorsze"
Sandra Gozdur
Sandra Gozdur 22.06.2022 09:22

Rafał Brzozowski szczerze o życiu prywatnym i rozstaniu z narzeczoną. "Przeszedłem przez wszystko, co najgorsze"

Rafał Brzozowski - negatywne oceny utworu
TRICOLORS/East News

Rafał Brzozowski po raz pierwszy zdecydował się na taką szczerość. W rozmowie z Natalią Jakułą w jej cyklu "Iron Made" opowiedział o nieudanym związku z modelką, Anną Tarnowską. Para rozstała się po ośmiu latach związku. Piosenkarz zdradził, że po tej sytuacji wymagał pomocy specjalistów. Czy teraz jest gotowy na nowy związek?

Rafał Brzozowski to piosenkarz i prezenter telewizyjny, który od lat związany jest ze stacją TVP. W swoim portfolio ma prowadzenie programów rozrywkowych takich jak: "Koło fortuny", "Jaka to melodia" czy "The Voice Senior". Celebryta w międzyczasie robi karierę muzyczną. Ostatnio było o nim bardzo głośno, kiedy reprezentował Polskę na Eurowizji 2021 z utworem "The Ride". Choć trzeba otwarcie przyznać, że ten występ nie należał do udanych. Brzozowski skrupulatnie dba o swoją prywatność, ale ostatnio zrobił wyjątek i zdradził kilka szczegółów ze swojego życia osobistego.

Rafał Brzozowski i szczere wyznanie

Rafał Brzozowski udzielił wywiadu na kanale Natalii Jakuły "Iron Made" i to właśnie tam zdecydował się na szczere wyznanie. W rozmowie poruszył wiele wątków ze swojego życia prywatnego. Zaczęło się od tematu, który w ostatnim czasie jest bardzo popularny, ale to bardzo dobra wiadomość. Może dzięki temu, że gwiazdy będą o tym publicznie rozmawiać, przełamane zostanie pewnego rodzaju tabu. Brzozowski zapytany o to, czy korzystał kiedyś z pomocy psychologa, otwarcie przyznał, że tak.

- Sam zauważyłem, że w pewnych sytuacjach osobistych, kiedy mi się rozpadały związki, pewne relacje, zauważyłem, że coś jest nie tak, że trzeba by było z jakimś specjalista porozmawiać, poszukać przyczyny, dlaczego tak się stało. Generalnie powinno być wszystko dobrze, a nie jest - stwierdził Rafał Brzozowski.

Jakuła poruszyła również temat stosunków damsko-męskich. Ciągnięty za język Brzozowski wyznał, że dla niego najważniejsza jest przede wszystkim akceptacja drugiej osoby, ze wszystkimi wadami i zaletami. Dla niego jest to główny element, a jeśli jego brakuje - relacja nie ma przyszłości. Choć otwarcie zaznaczył, że to wnioski po jego wieloletnich doświadczeniach.

- Ja przeszedłem już przez góry, doliny, przez wszystko, wszystko, co dobre i wszystko, co złe, a nawet najgorsze. [...] Nie ma tak, że w związku jedna osoba zmieni drugą, albo wierzy, że ona się zmieni dla niej. Zmieniamy się dla siebie, dla swojego rozwoju i dobieramy się w takie pary, które do siebie pasują - wyznał piosenkarz.

Czy Brzozowski jest gotowy na nowy związek?

Rafał Brzozowski nie wyjawił szczerze, co było przyczyną rozpadu jego ośmioletniego związku z Anną Tarnowską. Para rozstała się w kwietniu zeszłego roku. Natalia Jakuła zapytała jednak, czy piosenkarz jest gotowy na nową relację. Brzozowski zaznaczył, że na razie najważniejsza jest dla niego kariera muzyczna, więc na tym chce się skupiać. Nie wyklucza jednak nowej miłości, ale dał do zrozumienia, że to nastąpi dopiero wtedy, kiedy tempo pracy będzie znacznie mniejsze.

CAŁA ROZMOWA DOSTĘPNA JEST TUTAJ:

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl