Rozrywka.Goniec.pl

Fot. kadr z programu Pytanie na śniadanie, prod. TVP, wydanie z 13.01.2023

"Pytanie na śniadanie". Łukasz Nowicki dał się zahipnotyzować. "O kurczę, zaraz odlecę"

13 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

"Pytanie na śniadanie" walczy o oglądalność, a prezenterzy dwoją się i troją, by sprostać oczekiwaniom wymagających telewidzów. Ta wątpliwa przyjemność spotkała także Łukasza Nowickiego, który w programie emitowanym na żywo oddał się w ręce hipnotyzera. I to skutecznie…

"Pytanie na śniadanie" stawia na rozrywkę "gorszego sortu"

Gdyby zadać najwierniejszym widzom programu tytułowe "pytanie na śniadanie" o tym, czego jeszcze nie było w ich ulubionym show, trudno byłoby im wymyślić coś, na co wcześniej nie wpadła produkcja.

W popularnym paśmie śniadaniowym działo się już naprawdę dużo – zaczynając od Marzeny Rogalskiej, która padła ofiarą nieudolnego pokazu magika kilka lat temu, aż po podgrzewanie jajka w mikrofalówce, by "zobaczyć, co się z nim stanie" i rapowanie dziennikarzy jako zapowiedź "You can dance".

Trudno zapomnieć także o ostatnim incydencie w studiu, kiedy Katarzyna Cichopek zdjęła kajdany powściągliwości i wiła się po podłodze pod pretekstem ćwiczenia mięśni pośladków. Czego więc brakuje w tej osobliwej kolekcji? Hipnozy, ale producenci już nadrobili tę zaległość.

"Pytanie na śniadanie". Łukasz Nowicki został zahipnotyzowany na wizji

Ku uciesze widzów Łukasz Nowicki stał się twarzą tego telewizyjnego szaleństwa. W wydaniu z 13 stycznia gościł na wygodnych kanapach w studiu hipnotyzera. Telewizyjna towarzyszka prowadzącego, Małgorzata Opczowska , przekonywała, jakoby dzięki hipnozie można było schudnąć, wyjść z depresji i rzucić palenie.

Maksym Komar występujący w charakterze eksperta od hipnozy uznał to za inną formę terapii i uświadomił widzów, że ona sama nie wygląda tak, jak pokazuje się ją w filmach. Łukasz Nowicki z każdą chwilą czuł większe podenerwowanie, bo wiedział, że zbliża się moment, w którym przekona się o tym na własnej skórze.

Chwilę później oddał się w ręce zaproszonego gościa, który skierował całą uwagę na swoim "pacjencie". Stanął przed nim i trzymając dłoń przed jego twarzą, przemówił:

– Patrz na mój palec. Kiedy mój palec się przybliży i dotknie twojego czoła, ty odprężysz się, zamkniesz swoje oczy, rozluźnisz swoją szyję i z każdym wydechem będziesz odprężać się coraz mocniej – szeptał.

Osobliwy widok wprawionego w lekki trans Łukasza Nowickiego trwał zaledwie kilka sekund. W jego trakcie Maksym Komar wydawał dziennikarzowi polecenia, by brał jednostajny wdech i wydech, dzięki czemu poczuje, jak spływa z niego napięcie.

łukasz nowicki pytanie na śniadanie
Łukasz Nowicki zahipnotyzowany w Pytaniu na śniadanie. Fot. kadr z programu Pytanie na śniadanie, prod. TVP, wydanie z 13.01.2023

Ten karnie wykonał zalecenie, a po chwili bezwolnie oparł głowę na ręce hipnotyzera. Dźwięk strzelających palców w mig go obudził. Wówczas nie tyle zaciekawiony, co zaniepokojony Łukasz Nowicki podzielił się swoimi spostrzeżeniami.

łukasz nowicki pytanie na śniadanie
Łukasz Nowicki zahipnotyzowany w Pytaniu na śniadanie. Fot. kadr z programu Pytanie na śniadanie, prod. TVP, wydanie z 13.01.2023
łukasz nowicki pytanie na śniadanie
Łukasz Nowicki zahipnotyzowany w Pytaniu na śniadanie. Fot. kadr z programu Pytanie na śniadanie, prod. TVP, wydanie z 13.01.2023

– Byłem świadomy wszystkiego, co się dzieje, ale bardzo fajny był powrót. Zrobiłeś jakiś dźwięk, czy mi strzeliło w szyi? Widząc twój palec, myślałem: o kurczę, zaraz odlecę. Tego się bałem. Jak już zamknąłem oczy, to poczułem się w bezpiecznym swoim środowisku – opisywał Nowicki.

Czy do incydentu w "Pytaniu na śniadanie" Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji będzie miała jakieś zastrzeżenia? Warto pamiętać, że po uznanym za klęskę programie "Hipnozy" w TVN (z udziałem Filipa Chajzera) skargi do instytucji sypały się jak z rękawa. Czy tym razem będzie podobnie?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Zacznie się już dziś o 20. Miliony Polaków usiądą przed telewizorami, same hity
Czytaj więcej >

Telewizja

Grzegorz Kajdanowicz się nie hamował. Wystarczyła chwila, "Fakty" TVN "zmiażdżyły" TVP
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Robert nie odpuszcza, ujawnił, kto stoi za rozpadem związku z Zuzią
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]