Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Proboszcz z serialu "Plebania" Włodzimierz Matuszak ma 34 lata młodszą partnerkę. Poznali się na planie
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 14.01.2023 14:36

Proboszcz z serialu "Plebania" Włodzimierz Matuszak ma 34 lata młodszą partnerkę. Poznali się na planie

włodzimierz matuszak karolina nolbrzak plebania
KAPiF

Włodzimierz Matuszak znany jest widzom przede wszystkim z roli proboszcza w serialu "Plebania". To właśnie na planie tej produkcji poznał swoją obecną partnerkę - młodszą od niego o 34 lata Karolinę Nolbrzak. Dla niej zostawił swoją dawną małżonkę.

"Plebania". Włodzimierz Matuszak zostawił żonę dla młodszej

W niedzielę 15 stycznia 2023 roku świętować będziemy emisję 1000. odcinka serialu "Plebania". Jego największa gwiazda, Włodzimierz Matuszak, który odgrywa już od lat rolę proboszcza, również przez produkcję przeżywał osobiste zawirowania.

Wydawało się, że Matuszak ma już ułożone życie u boku żony, z którą miał córkę. Przez parę lat mieszkali za granicą, a po powrocie po 13 latach, udało mu się uzyskać angaż w "Plebanii". To na jej planie kilka lat później spotkał urodziwą i inteligentną Karolinę Nolbrzak.

Co bardzo interesujące, choć związek z młodszą o 34 lata Nolbrzak rozbił rodzinę aktora, to wydaje się, że stosunki partnerki artysty i jego córki są bardzo w porządku, to opowiadała sama Dagmara, latorośl Matuszaka.

Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak - tajemniczy związek

W przypadku wielu innych show-biznesowych par aż huczałoby od plotek, ale Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak, choć pojawiają się wspólnie na różnego rodzaju imprezach branżowych i ściankach, to milczą wciąż na temat tego, jak rozkwitała ich miłość.

Obsada serialu "Plebania" też nie puszczała pary z ust. Milczy także rodzina. Jakiekolwiek próby dowiedzenia się więcej o tym, co zaszło w życiu Matuszaka, są zbywane milczeniem lub po prostu brakiem odpowiedzi na pytanie.

Być może Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak są już po ślubie, nigdy jednak nie dowiemy się, czy jest to prawda, chyba że parze aktorów coś się wymsknie, a na to trudno będzie jednak liczyć.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi: Plebania