Rozrywka.Goniec.pl

KAPIF

Piotr Kraśko ma za sobą burzliwy okres. Przeszedł ogromną zmianę. Dostrzega ją nawet żona

3 Lutego 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Piotr Kraśko ma za sobą ciężki czas, co zapoczątkowała głośna afera z wieloletnim prowadzeniem auta bez prawa jazdy. Potem mediami wstrząsnął skandal dotyczący unikania płacenia podatków. Te sytuacje bez wątpienia mocno nadszarpnęły jego reputację, co mocno wpłynęło na jego życie.

Piotr Kraśko przeszedł ogromną zmianę po życiowych perturbacjach

Popularny dziennikarz przetrwał trudny okres i powoli stara się wrócić do normalnego życia i pracy. Przez cały czas mógł liczyć na wsparcie ukochanej żony, na której głowie wtedy spoczęło wychowanie dzieci i budowa wymarzonego domu.

Karolina i Piotr Kraśko są razem od wielu lat i poznali się w malowniczych okolicznościach, gdy dziennikarz robił patent żeglarski nad jeziorem Bełdany, gdzie jego przyszła żona była instruktorką jeździectwa. Para szybko wzięła ślub i doczekała się dwójki dzieci: Konstantego, Aleksandra i Laurę. Po narodzinach Karolina poświęciła się macierzyństwu, dzięki czemu dziennikarz mógł skupić się na swojej obiecującej karierze - co w przyszłości się opłaciło.

Piotr Kraśko na pierwszym miejscu stawia rodzinę

Niestety w pewnym momencie jego żona w końcu miała dość, że męża nie ma w domu i wszystko jest na jej głowie, więc zażądała, by Piotr Kraśko zaangażował się mocniej w życie rodzinne i obowiązki domowe. Chciała też, żeby jak najczęściej jeździł z dziećmi na zawody, gdyż dotychczas gratulował im sukcesów jedynie telefonicznie.

Po ostatnich perturbacjach w życiu prywatnym Piotr Kraśko zdołał unormować chyba sprawy rodzinne i powoli wraca do ukochanego zawodu. Podczas walki z kryzysem wizerunkowym i problemami zdrowotnymi zrozumiał, że to bliscy są dla niego na pierwszym miejscu, a tabloid "Na żywo" donosi, że małżonkowie ostatnio ponownie zaczęli odkrywać w sobie romantyczność i zaczęli bardziej dbać o swój związek.

Jak donosi źródło, Karolina jest szczęśliwa ze zmiany, jaka zaszła w jej mężu, który w końcu nauczył się oddzielać życie osobiste od zawodowego i chce powrócić do wspólnych przejażdżek konnych, długich rozmów i spacerów bez telefonów w ręku.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Na żywo

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]