Rozrywka.Goniec.pl > Piotr Kraśko

Piotr Kraśko

Nina Terentiew Piotr Kraśko
21.01.2024 14:56 Co łączy Ninę Terentiew i Piotra Kraśko? Kiedyś mówił do niej "mamo"! O co tu chodzi?!

Nina Terentiew to postać, która przez dekady nadawała ton polskiemu rynkowi rozrywkowemu. Choć swojego życia prywatnego skrzętnie strzeże, wiele faktów już zdążyło ujrzeć światło dzienne. Niebywałe, co łączy 77-latkę z Piotrem Kraśką.

Piotr Kraśko
04.10.2023 12:36 Piotr Kraśko nagle wydał komunikat. Nikt nie spodziewał się takiego zakończenia "Faktów"

Piotr Kraśko mocno zaskoczył widzów we wtorkowym wydaniu “Faktów”. Dziennikarz zakończył wydanie serwisu w bardzo niecodzienny i nieoczekiwany sposób. Nagle zwrócił się do widzów z ważnym komunikatem. - Zazwyczaj mówię w tym momencie: "Dziękuję, że są państwo z nami!". Ale dziś powiem więcej… - zaczął. Po chwili nie było już cienia wątpliwości, o co chodziło. 

Katarzyna Zdanowicz i Piotr Kraśko
13.06.2023 11:49 Skrytykowała Piotra Kraśkę. Nie pozostawiła na nim suchej nitki

Katarzyna Zdanowicz była gościem ostatniego odcinaka podcastu Żurnalisty i jej wizyta z pewnością odbije się głośnym echem w mediach. Dziennikarka Polsatu poruszyła kwestię odpowiedzialności, jaka niesie za sobą wykonywanie zawodu dziennikarza. W trakcie rozmowy przytoczono postać Piotra Kraśki, a Katarzyna Zdanowicz nie pozostawiła na nim suchej nitki.

Piotr Kraśko
09.06.2023 10:22 Piotr Kraśko zaliczył wpadkę na wizji. Cała Polska to widziała

Piotr Kraśko zaliczył wpadkę. Dziennikarz przewrócił się na korcie tenisowym, a to wszystko na wizji. Całą sytuację obrócił jednak w żart.

Piotr Kraśko
04.06.2023 13:48 Piotr Kraśko stanowczo o marszu 4 czerwca. Zwrócił się do Polaków

Marsz 4 czerwca w Warszawie zgromadził prawdziwe tłumy. Swoją obecność zapowiedziało wiele znanych osób. Okazuje się jednak, że wbrew plotkom, na pochodzie nie pojawi się Piotr Kraśko. Dziennikarz TVN stanowczo zdementował doniesienia w tej sprawie.

Piotr Kraśko
30.05.2023 11:34 Piotr Kraśko nie mógł opanować radości. Na zdjęciu z synem duma go rozpierała

Piotr Kraśko medialną burzę związaną ze swoimi wątpliwymi moralnie przewinieniami ma już za sobą. Dziennikarz wrócił do łask i dalej prowadzi "Fakty". Okazuje się, że szczęście nie opuszcza go teraz także w życiu prywatnym. Wraz z żoną, Karoliną Ferenstein-Kraśko, miał bowiem wielki powód do dumy. Piotr Kraśko z okazji pewnego ważnego wydarzenia publikował na Instagramie zdjęcie z ukochanym 16-letnim synem. 

Piotr Kraśko
14.04.2023 12:52 Piotr Kraśko prowadził "Fakty" TVN, nagle w tle pojawiła się zaskakująca grafika. "Zapachniało kpiną z widzów"

Piotr Kraśko zapozował na tle kontrowersyjnej fotografii. Czyżby był to żart kolegów z TVN? Internauci nie mają wątpliwości, ale zdaje się jednak, że w tym przypadku nikt z produkcji nie zwrócił na to szczególnej uwagi. Polacy jednak pamiętają.

Piotr Kraśko
25.02.2023 13:35 "Fakty". Piotr Kraśko ironicznie zadrwił z "Wiadomości" TVP

Piotr Kraśko swoją dziennikarską karierę rozpoczynał w TVP. Po latach, już ze studia konkurencyjnych "Faktów", nie szczędzi byłemu pracodawcy ironicznych przytyków. Nie inaczej było podczas ostatniego wydania programu informacyjnego, w którym dziennikarz powrócił pamięcią do dawnych lat.

Dorota Wellman, Piotr Kraśko
21.02.2023 08:32 Dorota Wellman tłumaczy się z wywiadu z Piotrem Kraśką. "Uważam, że te pytania powinny paść"

Dorota Wellman została zapytana o pamiętny wywiad z Piotrem Kraśką w "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka postanowiła wyjawić, dlaczego nie hamowała się przed niektórymi pytaniami. Odpowiedzi mogą zaskakiwać. 

Piotr Kraśko ma za sobą burzliwy okres. Przeszedł ogromną zmianę. Nawet żona go nie poznaje
03.02.2023 14:58 Piotr Kraśko ma za sobą burzliwy okres. Przeszedł ogromną zmianę. Dostrzega ją nawet żona

Piotr Kraśko ma za sobą ciężki czas, co zapoczątkowała głośna afera z wieloletnim prowadzeniem auta bez prawa jazdy. Potem mediami wstrząsnął skandal dotyczący unikania płacenia podatków. Te sytuacje bez wątpienia mocno nadszarpnęły jego reputację, co mocno wpłynęło na jego życie.

Piotr Kraśko
23.12.2022 08:35 Piotr Kraśko powrócił do "Faktów po faktach". Jego współpracownicy mają pewne wątpliwości

Piotr Kraśko powrócił do prowadzenia "Faktów po faktach", a w kuluarach mówi się, że już wkrótce pojawi się ponownie w głównym wydaniu programu informacyjnego TVN. Współpracownicy dziennikarza nie są jednak w szampańskich nastrojach.

piotr krasko zona tvn
09.12.2022 21:04 Piotr Kraśko ma kłopoty we własnym domu. Jego żona postawiła sprawę jasno

Piotr Kraśko w tym roku zaliczył potężny kryzys wizerunkowy, a ostatnie miesiące spędził na zwolnieniu lekarskim. Gdy wrócił do pracy, natychmiast został wysłany do USA, skąd relacjonował trwające wówczas wybory. W mediach pojawiły się głosy, że dziennikarz pozostanie za oceanem dłużej, niż się początkowo spodziewano. Co na to jego bliscy?

Piotr Kraśko
04.12.2022 13:41 Piotr Kraśko nie miał łatwego dzieciństwa. Wyjawił prawdę o ojcu

Piotrowi Kraśce przez całe życie towarzyszyła trudna relacja z ojcem. Dziennikarz przeżył w dzieciństwie osobisty dramat, gdy jego rodzice postanowili, że chcą się rozwieść. Reporter opowiedział o tym, czego brakowało mu podczas dorastania.

piotr kraśko
22.11.2022 12:04 Piotr Kraśko wraca do telewizji. Stacja TVN podjęła decyzję

Piotr Kraśko powrócił na antenę TVN po zwolnieniu lekarskim i wcześniejszym skandalu dotyczącym jego fiskalnej przeszłości. W relacji ze Stanów Zjednoczonych opowiadał o wyborach do tamtejszego Kongresu. Dziennikarz wrócił już do kraju i, jak wynika z nieoficjalnych informacji, jest przymierzany do roli gospodarza "Faktów po faktach" w TVN24. Ma to być początek "miękkiego" przywracania go do głównego wydania serwisu informacyjnego, jednak wszystko zależy od reakcji widzów.

piotr kraśko
13.11.2022 15:10 Piotr Kraśko wrócił do mediów i zachwycił internautów. "Ulga i frajda"

Piotr Kraśko, pomimo potężnej kompromitacji, uznał, że już najwyższy czas na "wielki powrót". Nie tylko do telewizji, ale także na Instagrama, gdzie zachwycił fanki fachowością, błyskotliwością i nieocenionym warsztatem dziennikarskim.

Piotr Kraśko
12.11.2022 21:30 Piotr Kraśko przerwał długie milczenie. Zwrócił się do fanów prosto z USA

Piotr Kraśko przerwał milczenie i opublikował na swoim Instagramie nagranie ze Stanów Zjednoczonych, w którym opowiada o różnicach światopoglądowych demokratów i republikanów. Dziennikarz wrócił do pracy w TVN, jednak w roli korespondenta z USA.

Piotr Kraśko
10.11.2022 13:59 Czy Piotr Kraśko powróci do swojej dawnej roli w "Faktach"? Eksperci zabrali głos

Piotr Kraśko zmaga się z największymi problemami wizerunkowymi w swojej karierze. Czy popularny dziennikarz będzie miał jeszcze szansę powrotu do swojej dawnej roli w "Faktach"? Eksperci zabrali głos.

Piotr Kraśko wrócił do "Faktów TVN". Dziennikarz pojawił się w nowej roli
07.11.2022 21:06 Piotr Kraśko wrócił do "Faktów TVN". Dziennikarz pojawił się w nowej roli

Piotr Kraśko po prawie pięciu miesiącach przerwy znów pojawił się na antenie "Faktów TVN". Dziennikarz, który ma za sobą wyjątkowo ciężki okres, zadebiutował w zupełnie nowej dla siebie roli. Widzowie musieli być zaskoczeni.

piotr kraśko
04.11.2022 10:33 Piotr Kraśko nie wróci do "Faktów" TVN? Już niedługo może zadebiutować w zupełnie nowej roli

Piotr Kraśko najpewniej nie wróci już do "Faktów" TVN. Niedługo kończy się jego zwolnienie, a na grafikach jest wciąż nieobecny. Spekuluje się, że stacja wybrała mu nową rolę, która może wydać mu się interesująca, a przy tym zostanie on odsunięty od polskich mediów.

Piotr Kraśko
31.10.2022 12:40 Piotr Kraśko odzyskał swoje prawo jazdy. Dziennikarz kupił samochód za ponad ćwierć miliona złotych

Piotr Kraśko w ostatnim czasie nie cieszy się zbyt dobrą prasą. Kto przejmowałby się jednak takimi głupotami, wsiadając do swojego nowego mercedesa GLC300 4 Matic. Znany dziennikarz odzyskał swoje prawo jazdy i niezwłocznie je wykorzystał, by zaprezentować swoje nowe auto na ulicach Warszawy.

Piotr Kraśko zadrwił z Jarosława Kaczyńskiego i TVP używając cytatu prezesa PiS z konwencji
28.10.2022 09:02 Piotr Kraśko jest zdeterminowany, by wrócić do pracy. Za kulisami „Faktów” aż huczy od plotek

Piotr Kraśko druzgocącą kompromitację swojego dotychczas nieskazitelnego wizerunku opłacił zdrowiem. Od dłuższego czasu przebywa na zwolnieniu lekarskim, które kończy się już lada dzień. Były gospodarz „Faktów” nieśmiało marzy o powrocie do studia. Czy ekipa realizująca program jest równie skora do ponownego przyjęcia go do swojego grona? Znajoma Kraśki ujawniła szczegóły tych dążeń.

Piotr Kraśko
17.10.2022 14:50 Piotr Kraśko szykuje się do zmiany pracy? Wiadomo, czym zajmuje się na zwolnieniu lekarskim

Piotr Kraśko przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim. W rozmowie z "Dzień dobry TVN" dziennikarz przyznał, że zmaga się z depresją i stanami lękowymi. Paparazzi sfotografowali reportera z wyjątkową lekturą w ręku. Czyżby gwiazdor zamierzał wyjechać z kraju? Piotr Kraśko przechodzi przez trudny okres Piotr Kraśko to jeden z najbardziej cenionych dziennikarzy w Polsce. Obecny w mediach już od wielu lat, związany był z największymi z nich - z Telewizją Polską oraz TVN-em na czele. Niestety, w ostatnim czasie reporter nie ma dobrej passy. Wszystko z powodu problemów z prawem. Za jazdę bez uprawnień do prowadzenia samochodu, sąd skazał gwiazdora na karę 100 tys. zł oraz poniesienie kosztów rozprawy. Mężczyzna stracił jednak dużo więcej niż pieniądze. Chodzi przede wszystkim o zaufanie odbiorców, którym tak bardzo cieszył się do tej pory. Dziennikarz informacyjny, który popada w konflikt z wymiarem sprawiedliwości, nie może cieszyć się już taką wiarygodnością jak wcześniej. Lekkomyślność na drodze i jej efekty odbiły się niestety również na zdrowiu Piotra Kraśki. W rozmowie z "Dzień dobry TVN" przyznał, że od jakiegoś czasu zmaga się z depresją oraz stanami lękowymi. Dziennikarz udał się na zwolnienie lekarskie, z którego powrócić ma najwcześniej w listopadzie. Choć na jakiś czas zniknął z mediów, paparazzi udało się go przyłapać. Zdjęcia opublikowane w sieci mogą być dla wielu nie lada zaskoczeniem. Czyżby czas na zmianę pracy? Na fotografiach wykonanych przez reporterów, na które powołuje się serwis Pomponik, udało się zauważyć książkę, którą w dłoni dzierżył Piotr Kraśko. Nie jest to pozycja pierwsza z brzegu - to podręcznik do nauki języka włoskiego dla początkujących. W mediach pojawiły się spekulacje, że szlifowanie obcej mowy może wiązać się z chęcią zmiany pracy przez dziennikarza. Czy reporter zechce odpocząć od polskich realiów i sprawdzić się jako korespondent w gorącej Italii? Warto podkreślić, że Piotr Kraśko wcielał się już w tę rolę. Pracował we Włoszech w związku ze śmiercią papieża Jana Pawła II i przekazywał Polakom najświeższe wieści dotyczące wydarzeń z Watykanu. Być może domniemania są jednak przesadzone i w listopadzie ponownie będziemy mogli cieszyć się widokiem Piotra Kraśki na antenie TVN. Z pewnością dowiemy się tego już wkrótce. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?Na co pomaga neo-angin? SprawdźMałgorzata Rozenek pokazuje dużo ciała i dziwne ćwiczenia. Fani nie wytrzymali. "Przesada"

Ewelina Flinta Piotr Krasko
02.10.2022 14:06 Ewelina Flinta miała wystąpić w "Dzień Dobry TVN", jej miejsce zajął Piotr Kraśko. Piosenkarka wydała oświadczenie

Ewelina Flinta miała być gościem sobotniego wydania programu "Dzień dobry TVN". Do rozmowy z wokalistką jednak nie doszło. Wszystko przez wywiad z Piotrem Kraśką!Ewelina Flinta była jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Drzwi do kariery otworzył jej udział w pierwszej edycji programu "Idol", a wydane przez nią płyty pokryły się złotem. Jej hit "Żałuję" podbijał listy przebojów i śpiewała go cała Polska. Po ogromnym sukcesie artystka jeszcze przez kilka lat zajmowała stałe miejsce na liście jednej z najchętniej słuchanych piosenkarek w kraju. W pewnym momencie Ewelina Flinta postanowiła jednak usunąć się w cień i zniknąć z show-biznesu. Od premiery ostatniej płyty artystki minęło już siedemnaście lat i ku zadowoleniu jej fanów uczestniczka pierwszej edycji Idola powraca z nowym albumem. Z tej okazji otrzymała zaproszenie do programu "Dzień dobry TVN", w którym miała uchylić rąbka tajemnicy na temat jej najnowszego wydawnictwa, a przy okazji zaprezentować jeden z utworów. Występ Eweliny Flinty w DDTVN odwołany przez Piotra Kraśkę Niestety, do występu Flinty w śniadaniówce nie doszło, a plany pokrzyżował jej nikt inny, jak Piotr Kraśko, o którym w ostatnim czasie ponownie zrobiło się głośno za sprawą jego występków. Dziennikarz pojawił się w śniadaniówce, by opowiedzieć o swoich ostatnich problemach z prawem. Prezenter zdradził przy okazji, że cierpi na depresję, a jego wywiad potrwał dłużej, niż początkowo zakładano. Dorota Wellman i Marcin Prokop, którzy tego dnia prowadzili program, najwidoczniej doszli do wniosku, że przerywanie tak intymnego wyznania będzie nie na miejscu. Postanowili nie kończyć wywiadu zgodnie z harmonogramem, przez co zabrakło czasu antenowego na rozmowę z Eweliną Flintą. Nieco zmieszana wokalistka postanowiła odnieść się do całej sytuacji za pośrednictwem mediów społecznościowych. - Drodzy Państwo, z ogromną przykrością publikujemy to oświadczenie. Czynnik ludzki okazał się decydujący. Piotrowi życzymy dużo zdrowia. Dobrze, że odważył się powiedzieć, to z czym wiele osób mierzy się na co dzień. Wszystkich, którzy czują się zawiedzeni, informujemy, że stacja TVN zdeklarowała, że ten brak emisji na żywo zostanie w odpowiednim czasie rekompensowany - powiedziała artystka Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez Ewelina Flinta (@ewelina_flinta) Żałujecie, że jej występ nie doszedł do skutku?Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl Artykuły polecane przez Goniec.pl:Piotr Kraśko w „Faktach” wypowiedział się dosadnie ws. Polskiego ŁaduPiotr Kraśko przerywa milczenie. Zdradził, dlaczego zniknął z mediów. Czy jeszcze wróci na ekrany?Piotr Kraśko walczy o zdrowie. Jego żona przypomina, że "ma dla kogo żyć"

Dorota Wellman Piotr Kraśko
02.10.2022 11:06 „Dzień dobry TVN”. Ostre reakcje po wywiadzie z Piotrem Kraśko, TVN wydał oświadczenie

„Dzień dobry TVN”. Ostre reakcje internautów dotyczące kontrowersyjnego wywiadu z Piotrem Kraśką. Dziennikarz wił się jak piskorz, tłumacząc swoje nieodpowiedzialne czyny. Nastawienie Doroty Wellman wobec byłego kolegi wywołało silne emocje wśród internautów, którzy stanęli w obronie gościa i zarzucali jej daleko posuniętą nieprzychylność. Stacja zdecydowała się na wydanie specjalnego oświadczenia m.in. w tej sprawie.

Piotr Krasko
02.10.2022 09:09 Piotr Kraśko wyznał prawdę o swoim stanie zdrowia. Dziennikarz zmaga się z poważną chorobą

Piotr Kraśko zdobył się na intymne wyznanie na temat swojego stanu zdrowia. W programie "Dzień Dobry TVN" wyznał, że zmaga się z poważną chorobą. Takiej szczerości nikt się nie spodziewał!Piotr Kraśko zdecydowanie nie ma w ostatnim czasie najlepszej passy. W grudniu 2021 roku dziennik "Super Express" dotarł do szokujących informacji. Okazało się, że dziennikarz, który od wielu lat związany jest ze stacją TVN, od 6 lat poruszał się samochodem bez uprawnień. Rozpoczęło się postępowanie sądowe, a 20 września 2022 roku zapadł wyrok skazujący go na karę grzywny w wysokości 100 tysięcy złotych oraz poniesienie kosztów sądowych. To jednak nie koniec! Pod koniec czerwca wyszedł na jaw kolejny skandal z udziałem Piotra Kraśki. Dziennikarz w latach 2012-2017 nie rozliczał się z fiskusem. Miał wpaść podczas urzędniczej kontroli i pospiesznie uregulować zaległości w wysokości niemal 850 tysięcy złotych. W związku z uszczerbkiem na wizerunku prezentera "Faktów", od kilku miesięcy nie pojawia się on na ekranie. Gdy tylko rozpętała się medialna burza, dziennikarz udał się na zwolnienie lekarskie. Ostatni raz mogliśmy oglądać go w telewizji 10 czerwca, czyli w dniu, w którym jego problemy z fiskusem ujrzały światło dzienne. Piotr Kraśko cierpi na depresję Po wielu miesiącach Piotr Kraśko postanowił przerwać milczenie i "wyspowiadać się" ze swoich grzechów Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi. Prezenter niespodziewanie pojawił się w sobotnim wydaniu "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz opowiedział o głośnych aferach ze swoim udziałem, tłumacząc się z nie do końca słusznych wyborów. 51-latek przeprosił za swoje zachowanie i podkreślił, że musiał zapłacić wysoką cenę za swoją lekkomyślność. Piotr Kraśko zdobył się również na szczere wyznanie na temat swojego stanu zdrowia. Prezenter ujawnił, że zmaga się z poważną chorobą. Przez długi czas nie chciał przyznać, że choruje na depresję. Wszystko rozpoczęło się od problemów z bezsennością. – Zaczęło się w grudniu albo styczniu, kiedy właściwie przestałem spać. Spałem może godzinę dziennie – wyznał Kraśko Dziennikarz początkowo nie dopuszczał do siebie myśli o chorobie i odrzucał pomoc oferowaną przez swoich współpracowników. O wizycie u lekarza nie było wówczas mowy, ponieważ Kraśko mierzył się z ogromnym lękiem i wstydem – Wstydziłem się i myślałem, że zrobię problem stacji. To był gigantyczny błąd – powiedział. – Na początku myślałem, że jak pójdę po leki antydepresyjne do apteki, zaraz to się wyda [...] Nagle dopada cię taki lęk, który jest jak głaz i nie wiesz, o co chodzi – zakończył. Doceniacie jego szczerość?Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.plArtykuły polecane przez Goniec.pl:Piotr Kraśko w „Faktach” wypowiedział się dosadnie ws. Polskiego ŁaduPiotr Kraśko przerywa milczenie. Zdradził, dlaczego zniknął z mediów. Czy jeszcze wróci na ekrany?Piotr Kraśko walczy o zdrowie. Jego żona przypomina, że "ma dla kogo żyć"

piotr kraśko
01.10.2022 14:12 Piotr Kraśko spowiada się w TVN. Na wszystkie kryminalne występki ma wytłumaczenie

Piotr Kraśko był niekwestionowanym liderem polskiego środowiska dziennikarskiego. Jego czar prysł, gdy w mediach ukazały się doniesienia o nieuczciwych występkach, jakich się dopuszczał. Regularnie prowadził samochód bez uprawnień oraz migał się od płatności względem urzędu skarbowego. Były prowadzący „Faktów” podjął próbę wytłumaczenia swojego niegodziwego zachowania. Lekko mu nie było.

piotr kraśko
20.09.2022 22:19 Piotr Kraśko zabrał głos po tym, jak został skazany za jazdę bez uprawnień. Wystosował oświadczenie

Piotr Kraśko jeździł samochodem przez dobrych parę lat nie mając prawa jazdy. Teraz dziennikarz doczekał się wreszcie kary za swoje zachowanie. Po wyroku postanowił wydać oświadczenie, w którym po raz kolejny próbował wyjaśnić swoje zachowanie. Trudno jednak jakkolwiek współczuć w takiej sytuacji. Można powiedzieć, że na szczęście Kraśce się nie upiekło tym razem i chwilowo ma dość długi odpoczynek od mediów. Jeżdżąc bez prawa jazdy narażał innych uczestników ruchu.

Piotr Kraśko usłyszał wyrok. Popularny dziennikarz będzie musiał zapłacić ogromną karę.
20.09.2022 14:29 Piotr Kraśko usłyszał wyrok. Popularny dziennikarz TVN zapłaci ogromną karę za jazdę bez uprawnień

Piotr Kraśko nie ma ostatnio szczęścia. Najpierw cała Polska usłyszała o tym, że przez kilka lat drwił z prawa, prowadząc auto bez prawa jazdy, a potem okazało się, że wymigiwał się od płacenia podatków. Teraz dziennikarz usłyszał wyrok sądu.Sąd Rejonowy w Ostrołęce postanowił ukarać Piotra Kraśko za prowadzenie samochodu bez uprawnień. Dziennikarz będzie musiał zapłacić wysoką karę i ponieść koszty procesu sądowego. Co istotne, od decyzji sądu nie ma odwołania.

  • 1
  • 2