Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Piotr Kraśko ma kłopoty we własnym domu. Jego żona postawiła sprawę jasno
Monika Majko
Monika Majko 09.12.2022 21:04

Piotr Kraśko ma kłopoty we własnym domu. Jego żona postawiła sprawę jasno

piotr krasko zona tvn
Piotr Molecki/East News

Piotr Kraśko w tym roku zaliczył potężny kryzys wizerunkowy, a ostatnie miesiące spędził na zwolnieniu lekarskim. Gdy wrócił do pracy, natychmiast został wysłany do USA, skąd relacjonował trwające wówczas wybory. W mediach pojawiły się głosy, że dziennikarz pozostanie za oceanem dłużej, niż się początkowo spodziewano. Co na to jego bliscy?

Piotr Kraśko zaliczył kryzys wizerunkowy

Problemy Piotra Kraśki zaczęły się, gdy został przyłapany przez drogówkę na prowadzeniu samochodu bez prawa jazdy. Później na jaw wyszło, że znany dziennikarz miał w przeszłości problemy ze skarbówką. Afera, którą wywołały sensacyjne doniesienia, sprawiła, że prezenter został odsunięty od prowadzenia głównego wydania "Faktów" TVN.

Piotr Kraśko najpierw zdecydował się na urlop, a następnie zwolnienie lekarskie, które miał otrzymać w związku z depresją. We wrześniu br. prezenter postanowił jednak wrócić do pracy, choć nie został przywrócony na swoje dotychczasowe stanowisko.

TVN wysłał dziennikarza do USA, skąd Piotr Kraśko relacjonował tamtejsze wybory. Pojawiły się nawet doniesienia, że prezenter na dłużej zostanie za oceanem. Tygodnik "Rewia" informował, że Piotr Kraśko dostał propozycję, by zostać współpracownikiem CNN i przyjął ją, choć jego rodzina nie była zadowolona.

Redakcja "Rewii" skontaktowała się nawet w tej sprawie z żoną gwiazdora TVN, Karoliną Ferenstein-Kraśko. Ta jednak stanowczo oznajmiła, że nie wybiera się z dziećmi do Stanów Zjednoczonych.

- Moi synowe odnoszą pierwsze sportowe sukcesy. Wiem, że łatwiej rozwinąć skrzydła, jeśli wiesz, gdzie jest twoje miejsce na ziemi. Nasze miejsce jest tutaj, w Gałkowie - miała wyznać żona Piotra Kraśki.

Piotr Kraśko wrócił do USA

Piotr Kraśko wrócił do Warszawy, a nawet poprowadził w studiu TVN "Fakty po faktach". Ku zaskoczeniu wielu osób prezenter wrócił jednak do USA, bowiem w środowym wydaniu "Faktów" pojawił się w roli korespondenta z Waszyngtonu.

Na razie nie wiadomo, czy Piotr Kraśko zabawi z USA dłużej. To jednak kiepska wiadomość dla żony prezentera, która nie chce wyprowadzać się z Polski, a jednocześnie nie wyobraża sobie związku na odległość

- Wszystkie dzieci uczą się, więc dziś trudno byłoby Karolinie spakować się i wyprowadzić dziś za ocean. Ale życia na odległość nie chce - miał zdradzić w rozmowie z "Rewią" znajoma pary.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Rewia