Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Piotr Kraśko szykuje się do zmiany pracy? Wiadomo, czym zajmuje się na zwolnieniu lekarskim
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 17.10.2022 14:50

Piotr Kraśko szykuje się do zmiany pracy? Wiadomo, czym zajmuje się na zwolnieniu lekarskim

Piotr Kraśko
TRICOLORS/East News

Piotr Kraśko przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim. W rozmowie z "Dzień dobry TVN" dziennikarz przyznał, że zmaga się z depresją i stanami lękowymi. Paparazzi sfotografowali reportera z wyjątkową lekturą w ręku. Czyżby gwiazdor zamierzał wyjechać z kraju?

Piotr Kraśko przechodzi przez trudny okres

Piotr Kraśko to jeden z najbardziej cenionych dziennikarzy w Polsce. Obecny w mediach już od wielu lat, związany był z największymi z nich - z Telewizją Polską oraz TVN-em na czele. Niestety, w ostatnim czasie reporter nie ma dobrej passy.

Wszystko z powodu problemów z prawem. Za jazdę bez uprawnień do prowadzenia samochodu, sąd skazał gwiazdora na karę 100 tys. zł oraz poniesienie kosztów rozprawy. Mężczyzna stracił jednak dużo więcej niż pieniądze.

Chodzi przede wszystkim o zaufanie odbiorców, którym tak bardzo cieszył się do tej pory. Dziennikarz informacyjny, który popada w konflikt z wymiarem sprawiedliwości, nie może cieszyć się już taką wiarygodnością jak wcześniej.

Lekkomyślność na drodze i jej efekty odbiły się niestety również na zdrowiu Piotra Kraśki. W rozmowie z "Dzień dobry TVN" przyznał, że od jakiegoś czasu zmaga się z depresją oraz stanami lękowymi.

Dziennikarz udał się na zwolnienie lekarskie, z którego powrócić ma najwcześniej w listopadzie. Choć na jakiś czas zniknął z mediów, paparazzi udało się go przyłapać. Zdjęcia opublikowane w sieci mogą być dla wielu nie lada zaskoczeniem.

Czyżby czas na zmianę pracy?

Na fotografiach wykonanych przez reporterów, na które powołuje się serwis Pomponik, udało się zauważyć książkę, którą w dłoni dzierżył Piotr Kraśko. Nie jest to pozycja pierwsza z brzegu - to podręcznik do nauki języka włoskiego dla początkujących.

W mediach pojawiły się spekulacje, że szlifowanie obcej mowy może wiązać się z chęcią zmiany pracy przez dziennikarza. Czy reporter zechce odpocząć od polskich realiów i sprawdzić się jako korespondent w gorącej Italii?

Warto podkreślić, że Piotr Kraśko wcielał się już w tę rolę. Pracował we Włoszech w związku ze śmiercią papieża Jana Pawła II i przekazywał Polakom najświeższe wieści dotyczące wydarzeń z Watykanu.

Być może domniemania są jednak przesadzone i w listopadzie ponownie będziemy mogli cieszyć się widokiem Piotra Kraśki na antenie TVN. Z pewnością dowiemy się tego już wkrótce.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: