Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Piotr Kraśko nie wróci do "Faktów" TVN? Już niedługo może zadebiutować w zupełnie nowej roli
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 04.11.2022 10:33

Piotr Kraśko nie wróci do "Faktów" TVN? Już niedługo może zadebiutować w zupełnie nowej roli

piotr kraśko
TRICOLORS/East News

Piotr Kraśko najpewniej nie wróci już do "Faktów" TVN. Niedługo kończy się jego zwolnienie, a na grafikach jest wciąż nieobecny. Spekuluje się, że stacja wybrała mu nową rolę, która może wydać mu się interesująca, a przy tym zostanie on odsunięty od polskich mediów.

Piotr Kraśko nie wróci do "Faktów"? Nowe doniesienia

Piotr Kraśko w ostatnim czasie przeżywał poważne problemy nie tylko zdrowotne, ale przede wszystkim prawne - za jazdę bez uprawnień przez, bagatela, 6 lat, odebrano mu prawo jazdy i musiał zapłacić karę finansową. Te zdarzenia wpłynęły bardzo negatywnie na jego wizerunek - trudno nie zgodzić się jednak z krytykami, że Kraśko sam sobie to zrobił.

Potem przyszedł występ w "Dzień Dobry TVN" i szukanie litości w oczach widzów - przedstawianie się jako chorego i cierpiącego nie zdało się jednak na wiele i Piotr Kraśko wciąż nie był mile widziany w "Faktach" TVN. Niebawem ma zakończyć się przerwa Kraśki w mediach - jego zwolnienie lekarskie ma potrwać jeszcze ledwie kilka dni, nikt z "Faktów" nie wie jednak, czy ich dotychczasowy kolega i szef powróci do programu. Zdaje się, że nie.

Nowy scenariusz dla Piotra Kraśki

Czy to oznacza, że Piotr Kraśko zniknie całkowicie z TVN? Pojawiły się pewne doniesienia, które wskazują, że może liczyć na zupełnie nową rolę.

- W TVN mówi się, że może polecieć do Stanów Zjednoczonych. Nie jako korespondent za oceanem, bo jest nim Marcin Wrona, tylko jako współpracownik CNN - mówił w rozmowie z Wirtualnymi Mediami jeden z dziennikarzy TVN.

To by sprawiło, że Piotr Kraśko zniknąłby właściwie całkowicie z TVN, ale zyskałby o wiele bardziej interesującą posadę, która w dłuższym czasie mogłaby mu się bardzo opłacić. Wydaje się więc, że nawet po takim skandalu, zawsze można jeszcze zrobić karierę.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Wirtualne Media