Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Piotr Kraśko przerwał długie milczenie. Zwrócił się do fanów prosto z USA
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 12.11.2022 21:30

Piotr Kraśko przerwał długie milczenie. Zwrócił się do fanów prosto z USA

Piotr Kraśko
instagram.com/p_krasko

Piotr Kraśko przerwał milczenie i opublikował na swoim Instagramie nagranie ze Stanów Zjednoczonych, w którym opowiada o różnicach światopoglądowych demokratów i republikanów. Dziennikarz wrócił do pracy w TVN, jednak w roli korespondenta z USA.

Piotr Kraśko powrócił

Piotr Kraśko zmaga się w ostatnim czasie z poważnymi problemami wizerunkowymi. Wszystko ze względu na kłopoty z prawem, jakich przysporzyły mu nieodpowiedzialne prowadzenie pojazdu oraz nieścisłości podatkowe.

Gdy do mediów przedostały się informacje o jego "wyczynach", doszło do znacznego spadku zaufania ze strony odbiorców. Dziennikarz udał się na zwolnienie lekarskie, a wkrótce później pojawił się w "Dzień dobry TVN", gdzie wyznał, że zmaga się z depresją.

Powrót do pracy Piotra Kraśki był niepewny. Nikt nie wiedział, czy jeszcze kiedykolwiek będzie nam dane zobaczyć go w "Faktach". Ostatecznie reporter wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by pełnić tam rolę korespondenta.

Po długiej nieobecności w mediach społecznościowych dziennikarz zamieścił na swoim Instagramie nagranie z USA. W związku z trwającymi w kraju wyborami opowiedział o różnicach światopoglądowych pomiędzy republikanami a demokratami.

Piotr Kraśko wychodzi z cienia

– Wyobraźcie sobie, że w tym stanie, w Teksasie, republikanie wygrali 100 wyborów z rzędu. Ale mało tego, pójdźmy na północ od Teksasu – po kolei, Oklahoma, Kansas, Nebraska, Południowa Dakota, Północna Dakota. Wszędzie wygrywają republikanie. Ohio, Montana – wszędzie republikanie. Demokraci wygrywają na wybrzeżach – tam, gdzie są Boston, Nowy Jork, Waszyngton, a po drugiej stronie Seattle, Los Angeles, San Francisco – wyliczał Piotr Kraśko.

Dziennikarz poinformował swoich odbiorców, że prezydent Joe Biden nie pójdzie na ustępstwa z republikanami w kwestiach dotyczących kryzysu klimatycznego. Ci jednak nie wyobrażają sobie utrzymania gospodarki bez odwiertów ropy.

I bądź tu prezydentem 300 milionów ludzi, którzy mają tak różne pomysły na życie – podsumował Piotr Kraśko.

Wciąż nie wiadomo, jak rysować będzie się przyszłość dziennikarza. W kuluarach mówi się, że TVN chce wybadać, jak na powrót reportera zareaguje opinia publiczna. Być może za jakiś czas będzie mógł on przynajmniej poprowadzić "Fakty po faktach".

Artykuły polecane przez Goniec.pl: