Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ewelina Flinta miała wystąpić w "Dzień Dobry TVN", jej miejsce zajął Piotr Kraśko. Piosenkarka wydała oświadczenie
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 02.10.2022 14:06

Ewelina Flinta miała wystąpić w "Dzień Dobry TVN", jej miejsce zajął Piotr Kraśko. Piosenkarka wydała oświadczenie

Ewelina Flinta Piotr Krasko
Ewelina Flinta Piotr Kraśko https://www.instagram.com/ewelina_flinta/ https://www.instagram.com/p_krasko/

Ewelina Flinta miała być gościem sobotniego wydania programu "Dzień dobry TVN". Do rozmowy z wokalistką jednak nie doszło. Wszystko przez wywiad z Piotrem Kraśką!

Ewelina Flinta była jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Drzwi do kariery otworzył jej udział w pierwszej edycji programu "Idol", a wydane przez nią płyty pokryły się złotem. Jej hit "Żałuję" podbijał listy przebojów i śpiewała go cała Polska.

Po ogromnym sukcesie artystka jeszcze przez kilka lat zajmowała stałe miejsce na liście jednej z najchętniej słuchanych piosenkarek w kraju. W pewnym momencie Ewelina Flinta postanowiła jednak usunąć się w cień i zniknąć z show-biznesu.

Od premiery ostatniej płyty artystki minęło już siedemnaście lat i ku zadowoleniu jej fanów uczestniczka pierwszej edycji Idola powraca z nowym albumem. Z tej okazji otrzymała zaproszenie do programu "Dzień dobry TVN", w którym miała uchylić rąbka tajemnicy na temat jej najnowszego wydawnictwa, a przy okazji zaprezentować jeden z utworów.

Występ Eweliny Flinty w DDTVN odwołany przez Piotra Kraśkę

Niestety, do występu Flinty w śniadaniówce nie doszło, a plany pokrzyżował jej nikt inny, jak Piotr Kraśko, o którym w ostatnim czasie ponownie zrobiło się głośno za sprawą jego występków.

Dziennikarz pojawił się w śniadaniówce, by opowiedzieć o swoich ostatnich problemach z prawem. Prezenter zdradził przy okazji, że cierpi na depresję, a jego wywiad potrwał dłużej, niż początkowo zakładano. Dorota Wellman i Marcin Prokop, którzy tego dnia prowadzili program, najwidoczniej doszli do wniosku, że przerywanie tak intymnego wyznania będzie nie na miejscu. Postanowili nie kończyć wywiadu zgodnie z harmonogramem, przez co zabrakło czasu antenowego na rozmowę z Eweliną Flintą.

Nieco zmieszana wokalistka postanowiła odnieść się do całej sytuacji za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Drodzy Państwo, z ogromną przykrością publikujemy to oświadczenie. Czynnik ludzki okazał się decydujący. Piotrowi życzymy dużo zdrowia. Dobrze, że odważył się powiedzieć, to z czym wiele osób mierzy się na co dzień. Wszystkich, którzy czują się zawiedzeni, informujemy, że stacja TVN zdeklarowała, że ten brak emisji na żywo zostanie w odpowiednim czasie rekompensowany - powiedziała artystka

Żałujecie, że jej występ nie doszedł do skutku?

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

Artykuły polecane przez Goniec.pl: