Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Piotr Kraśko nie mógł opanować radości. Na zdjęciu z synem duma go rozpierała
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 30.05.2023 11:34

Piotr Kraśko nie mógł opanować radości. Na zdjęciu z synem duma go rozpierała

Piotr Kraśko
TRICOLORS/East News / Instagram @p_krasko

Piotr Kraśko medialną burzę związaną ze swoimi wątpliwymi moralnie przewinieniami ma już za sobą. Dziennikarz wrócił do łask i dalej prowadzi "Fakty". Okazuje się, że szczęście nie opuszcza go teraz także w życiu prywatnym. Wraz z żoną, Karoliną Ferenstein-Kraśko, miał bowiem wielki powód do dumy. Piotr Kraśko z okazji pewnego ważnego wydarzenia publikował na Instagramie zdjęcie z ukochanym 16-letnim synem. 

Piotr Kraśko uwielbia jazdę konną. Pasją zaraził syna

Piotr Kraśko od wielu lat kultywuje jedną ze swoich największych pasji, jaką jest jazda konna. Żurnalista jest właścicielem stadniny koni w jednej z mazurskich miejscowości, gdzie gości w każdej wolnej chwili. 

W Gałkowie organizowane są także zawody jeździeckie. Okazuje się, że wziął w nich udział nastoletni syn Piotra Kraśki. Młody Aleksander hobby przejął po ojcu i z sukcesem uprawia hippikę. Jak poszło mu podczas zawodów?

Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Tuż po występie odezwał się do niego syn artystki

Syn Piotra Kraśki dał mu wielki powód do dumy

Syn gwiazdy TVN w rozgrywkach Grand Prix Grupy D wziął udział na 19-letniej klaczy Tiffany, następczyni jego poprzedniego kuca Borsalino. Rywalizacja zakończyła się triumfem młodego hippisty, o czym z wielką radością poinformował dumny Piotr Kraśko. 

- Ja w jego wieku jeszcze w życiu na koniu nie siedziałem, a on właśnie wygrał swoją pierwszą Grand Prix. A wcześniej 4 konkursy na Zawodach Ogólnopolskich DiM Galkowo Masters. Brawo Aleksander! - ogłosił dziennikarz, pozując do zdjęcia z siedzącym na koniu synem trzymającym puchar. Piotr Kraśko pokazał także nagranie z momentu, w którym jego syn skacze na klaczy przez przeszkody.

Syn Piotra Kraśki wygrał zawody jeździeckie

Popis Aleksandra Kraśki został udostępniony także na innych profilach związanych z tą dzieciną sportu. Syn Piotra Kraśki w konkursie miał do pokonania jedną, ale bardzo dobrze przygotowaną przeciwniczkę. Okazał się jednak lepszy, niż pochodząca z Warszawy Zofia Hart Dyke. Jak sądzicie, czy pociecha Piotra Kraśki przejmie po nich także dziennikarską schedę i kiedyś zasiądzie przy wypolerowanym stole "Faktów"?