Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Marcin Prokop skomentował zaręczyny Roksany Węgiel w "Dzień dobry TVN". Padły wymowne słowa
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 29.05.2023 11:08

Marcin Prokop skomentował zaręczyny Roksany Węgiel w "Dzień dobry TVN". Padły wymowne słowa

Dzień Dobry TVN
kadr z programu "Dzień Dobry TVN"/prod. TVN, Instagram/@roxie_wegiel

Marcin Prokop i Dorota Wellmann prowadzili ostatnie wydanie programu „Dzień Dobry TVN”. W tym odcinku, w kąciku show-biznesowym nie mogło zabraknąć głośnego tematu zaręczyn Roksany Węgiel. Wszystko w swoim stylu skomentował Marcin Prokop. Gwiazdor śniadaniówki wyjawił również, co sądzi o jej partnerze - Kevinie Mgleju. Kiedyś mieli okazję współpracować. 

Marcin Prokop komentuje zaręczyny Roksany Węgiel w "Dzień dobry TVN"

Marcin Prokop w ostatnim odcinku śniadaniowego programu „Dzień Dobry TVN” skomentował zaręczyny młodej gwiazdy polskiej muzyki – Roksany Węgiel. Ta nie tak dawno oficjalnie poinformowała w swoich mediach społecznościowych, że powiedziała „TAK” ukochanemu, którym jest starszy od niej o 8 lat Kevin Mglej. Przyznała również, że oświadczyny miały miejsce już kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz postanowiła podzielić się tym faktem z fanami.

W kąciku show-biznesowym tego wydania programu poruszono właśnie ten temat. Mateusz Hładki, Dorota Wellmann i Marcin Prokop porozmawiali chwilę o Roxie i jej życiowym partnerze. Okazało się, że Prokop poznał go osobiście. Wyjawił, co sądzi na jego temat. Padły ważne słowa.

Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Tuż po występie odezwał się do niego syn artystki

Marcin Prokop otwarcie o Kevinie Mgleju w "Dzień dobry TVN"

Marcin Prokop skomentował zaręczyny ukochanych i wyjawił, że miał już kiedyś okazję współpracować przy pewnym projekcie z Kevinem Mglejem. Wypowiedział się o nim w bardzo ciepłych i pochlebnych słowach.

- Pracowałem kiedyś z Kevinem przy jednym projekcie, bo jest współwłaścicielem agencji reklamowej. To bardzo miły i bardzo kumaty, bardzo zabawny chłopak, więc jeśli jest im razem dobrze, to trzymam kciuki za powodzenie tej relacji – zdradził na antenie „Dzień Dobry TVN”. 

Mateusz Hładki po chwili rozmowy dodał: „Czekamy na ślub, ale nie poganiamy”, co bardzo szybko zripostował Prokop słowami: „Wiesz, spokojnie, niech oni sobie jeszcze narzeczeństwem chwile pobędą…” 

Fani komentują zaręczyny Roxie Węgiel

Roksana Węgiel i jej zaręczyny z Kevinem Mglejem zostały bardzo szeroko skomentowane w całej branży. Ostatnio para pojawiła się na ściankach po raz pierwszy razem i również wywołało to niemałe poruszenie wśród portali plotkarskich. Młodzi ukochani byli wręcz rozchwytywani do wspólnych zdjęć i wywiadów. 

Pod postem na Instagramie Roxie, w którym dzieli się radosną nowiną odnośnie zaręczyn, możemy przeczytać jednak wiele negatywnych komentarzy. Fani wypominają młody wiek gwiazdy, oraz to, że decyzja o zaręczynach padła bardzo szybko i być może zbyt pochopnie.

„Girl ty z nim nie jesteś czasem ledwo rok?” – zastanawiają się przejęte fanki młodej gwiazdy.

Źródło: Dzień Dobry TVN