Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Czy Piotr Kraśko powróci do swojej dawnej roli w "Faktach"? Eksperci zabrali głos
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 10.11.2022 13:59

Czy Piotr Kraśko powróci do swojej dawnej roli w "Faktach"? Eksperci zabrali głos

Piotr Kraśko
Piotr Molecki/East News

Piotr Kraśko zmaga się z największymi problemami wizerunkowymi w swojej karierze. Czy popularny dziennikarz będzie miał jeszcze szansę powrotu do swojej dawnej roli w "Faktach"? Eksperci zabrali głos.

Piotr Kraśko na cenzurowanym

Piotr Kraśko do niedawna uchodził za jednego z najbardziej szanowanych prezenterów w naszym kraju. Wszystko zmieniło się, gdy do mediów przedostały się informacje o licznych konfliktach dziennikarza z prawem.

100 tys. zł kary za prowadzenie samochodu bez wymaganych dokumentów, czy brak zeznań podatkowych za lata 2012-2017 sprawiły, że zaufanie, jakim cieszył się do tej pory zostało, delikatnie mówiąc, nadszarpnięte.

Piotr Kraśko udał się na zwolnienie lekarskie, a wkrótce w "Dzień dobry TVN" opowiadał o swoich zmaganiach z depresją. Choroba prezentera nie zmiękczyła jednak serc widzów, a po powrocie do pracy nie mógł on ponownie zasiąść za stołem głównego wydania "Faktów".

Zamiast tego zlecono mu rolę korespondenta ze Stanów Zjednoczonych. Jak potoczą się dalsze losy dziennikarza? Eksperci są w tej sprawie dość sceptyczni.

Co dalej z Piotrem Kraśką?

Portal Wirtualne Media dotarł do jednego z dziennikarzy pracujących w TVN24. Zapytany o sprawę Piotra Kraśki orzekł, że stacja chce zbadać reakcję opinii publicznej. W tym celu prezenter otrzymał rolę korespondenta, a wkrótce później może go czekać praca w "Faktach po faktach".

Głos zabrał również Janusz Daszczyński, który współpracował ze skompromitowanym gwiazdorem w czasie, gdy ten prowadził "Wiadomości" w TVP. Niestety, nie ma dla niego dobrych wieści.

- Cień, który pojawił się nad jego głową, jest chyba zbyt głęboki, by powrócił on w pełnym, poprzednim wymiarze - nie ukrywał były szef państwowej telewizji.

Utrata zaufania odbiorców nigdy nie kończyła się dla telewizyjnych prezenterów dobrze. Wystarczy wspomnieć tu chociażby Kamila Durczoka, który po aferach ze swoim udziałem, nie powrócił już do mainstreamowych mediów.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Wirtualnemedia.pl