Rozrywka.Goniec.pl

Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 2023r., TVP VOD

Piotr Cugowski podpadł widzom "The Voice Senior". Wszystko przez jedną decyzję

5 Lutego 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

"The Voice Senior" jest już na etapie "nokautów", więc liczba uczestników walczących o wygraną drastycznie się zmniejsza. Decyzja o wyeliminowaniu kogokolwiek z muzycznie uzdolnionych seniorów może nieść ze sobą ostre konsekwencje w sieci, o czym na własnej skórze przekonał się Piotr Cugowski.

"The Voice Senior". Piotr Cugowski podjął decyzję i podpadł widzom

10. odcinek 4. serii "The Voice Senior" był z pewnością najbardziej kontrowersyjny. Juror Piotr Cugowski podjął zaskakujący wybór, by ze śpiewającą stawką pożegnała się Bożena Barchan. Emerytka należała do faworytek widzów, według nich dobrze radziła sobie w programie i nie zasługiwała na odpadnięcie.

Oglądający po nie kryli więc oburzenia, że więcej nie będą mogli zobaczyć uczestniczki na antenie. Ostatnią przebojem, jaki wykonała przed komisją oceniającą, okazał się utwór "Małe tęsknoty" z repertuaru Krystyny Prońko. Gdy pozostali z grupy również byli już po swoich występach, Piotr Cugowski postanowił argumentować swój wybór.

- Mimo że ta osoba jest rodzynkiem w całej grupie, to muszę podziękować Bożenie. Dziękuję ci za ogrom serca, za to znów się spotkaliśmy, powodzenia, masz wspaniałą energię, wspaniałą duszę, życzę ci wszystkiego dobrego - powiedział, a jego dalsze wyjaśnienia były już nieco bardziej asekuracyjne.

- Taka natura programu. Są etapy, gdzie wszyscy nie mogą wziąć udziału i jak to w życiu bywa, to jest bardzo często dyspozycja dnia. Bożenka miała trochę więcej tremy, tylko tym się kierowałem, mam nadzieję, że mi wybaczy - zastanawiał się juror.

Piotr Cugowski niestety nie mógł liczyć na pobłażliwość zawiedzionej wirtualnej społeczności, która dość brutalnie dała mu znać o swoim niezadowoleniu.

- Pan Zenon zamiast pani Bożenki to naprawdę pomyłka - napisała jedna z internautek, a wtórowali jej kolejni.

- Jestem w szoku! Myślałam, że pan Cugowski, który ma świetny słuch i głos, potrafi dokonać właściwych ocen. Nie wiem, czym się ten juror kierował pozbywając się ze swojej drużyny Bożeny Barchan. Jestem zaskoczona werdyktem - Beznadziejne rozpoczęcie! Nie mogę pogodzić się z tym, że nie usłyszymy już Pani Bożeny Barchan. Moim zdaniem, została bardzo (!) skrzywdzona. BARDZO

- Nie powinien zrezygnować z Pani Bożeny, była dobra. Na pewno lepsza od tych facetów na początku Jak Pan mógł Panie Piotrze. Może to nie był merytoryczny wybór? - komentowali widzowie. Zgadzacie się z werdyktem Piotra Cugowskiego?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Darek z "Sanatorium miłości" znalazł nową miłość. Zdążył się już oświadczyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Zdumiewające sceny w "Dzień dobry TVN". Doszło do spięcia prowadzących, widzowie byli zdziwieni
Czytaj więcej >

Telewizja

Chwile grozy w programie na żywo. Pogodynka nagle runęła na ziemię, nagranie obiegło sieć
Czytaj więcej >

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]