Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Menadżer Kurdej-Szatan ujawnił, jakie plany na przyszłość ma gwiazda
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 13.11.2021 16:32

Menadżer Kurdej-Szatan ujawnił, jakie plany na przyszłość ma gwiazda

barbara kurdej-szatan
Instagram/@kurdejszatan - zdjęcie ilustracyjne

Menadżer Barbary Kurdej-Szatan, Dominik Borkowicz, opowiedział o planach gwiazdy na przyszłość. Wiadomo, że na razie będzie oczekiwać na to, aż całe zamieszanie wokół niej ucichnie. Wszystko okaże się już za kilka miesięcy.

Przypomnijmy, że TVP zakończyło nagle współpracę z aktorką. Takie rozwiązanie rozważała również sieć Play, a propozycje zdaje się, nie będą spływać - swoją niechęć do ewentualnego zatrudnienia Kurdej-Szatan zapowiedział Polsat.

Jaka będzie przyszłość Barbara Kurdej-Szatan?

Ze względu na ostry wpis Barbary Kurdej-Szatan na Instagramie, jej przyszłość w show-biznesie stała się zagrożona. Choć już wcześniej przewidywano, że artystka długo nie będzie miała jeszcze swego miejsca w TVP, została zwolniona z hukiem.

Jej menadżer, Dominik Borkowicz, postanowił szerzej opowiedzieć o tym, co dzieje się u Kurdej-Szatan i jakie ma ona plany na najbliższą przyszłość.

- Basi jest przykro, przeprosiła za całą sytuację. Na dziś wszystko zostało wypowiedziane z każdej strony - mówił w rozmowie z "Faktem".

Jej dochody mają się jednak bardzo uszczuplić ze względu na ostatnie doniesienia.

- Jest zaplanowanych kilka rzeczy na przyszłość, ale teraz ciężko określić, czy coś się będzie zmieniało i jaka będzie wola podmiotów, z którymi trwają dyskusje. Czas pokaże - opowiadał Borkowicz.

Kurdej-Szatan ma kłopoty

Wpisem Barbary Kurdej-Szatan zajmie się prokuratura. To oznacza, że gwiazda będzie już niedługo bardzo zajęta - chodzi przede wszystkim o obrażenie straży granicznej.

Wpis przedstawił prokuraturze Ośrodek Badania Antypolonizmu, zajmujący się kwestiami, w których miałoby zostać naruszone dobro państwa.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

źródło: Fakt