Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Media podały przykre wieści o Katarzynie Cichopek. Co z pracą w "Pytanie na śniadanie"?

5 Lutego 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Katarzyna Cichopek zniknie z "Pytania na śniadanie"? Według Pudelka tego chcą widzowie, którzy mają dość tego, w jaki sposób rozmawia z gośćmi w programie. Niektórzy z nich twierdzą, że poziom rozmówców nie jest odpowiednio dobrany do jej poziomu. Informator Pudelka powiedział, z czym może się liczyć gwiazda TVP.

Cichopek nie miała łatwego startu w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie już od dawna nie byli do niej przychylnie nastawieni, a kolejne wpadki sprawiały, że odbierali jej działania coraz gorzej.

Katarzyna Cichopek zniknie z "Pytania na śniadanie"? Pudelek rozmawiał z osobą pracującą przy programie

Katarzyna Cichopek nie zawsze radzi sobie doskonale w roli prowadzącej program live. W momencie, w którym występuje się głównie na żywo, nie ma miejsca na edycję lub poprawę swoich wpadek. Widzowie oglądają je na ekranie od razu.

Producenci programu nie są również wciąż zadowoleni z tego, jak gwiazda pracuje przy programie. Winne ma być jej... zbyt pogodne usposobienie i lekka niefrasobliwość względem niektórych tematów i gości.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Pojawiły się również doniesienia, że widzowie wolą wybrać konkurencję niż oglądać "Pytanie na śniadanie", gdy prowadzącą jest Katarzyna Cichopek. Informator Pudelka, który pracuje przy programie, poinformował, jak wygląda sprawa z perspektywy produkcji.

- Po serii wpadek w "Pytaniu" dość mocno spadła oglądalność odcinków, w których występuje Katarzyna Cichopek. Kiedy Kasia pojawia się w programie, statystyczny widz wybiera TVN. Kasia aktualnie odpoczywa we włoskich Alpach, ale niebawem wróci do pracy - opowiadał.

- Wydawca otrzymał wiele sygnałów od widzów, którzy twierdzą, że prowadząca ze wszystkiego się śmieje, niezależnie od sytuacji, nawet kiedy tematy poruszane w programie są wyjątkowo trudne. Sądzą, że nie dostosowuje swojego zachowania do profilu rozmówcy. Uważają, że mimo całej sympatii, prezenterka powinna być bardziej stonowana i wykazywać więcej empatii w stosunku do zapraszanych gości. Produkcja na pewno poruszy z nią ten temat po powrocie - przekonywał informator.

Czy to oznacza, że Katarzyna Cichopek może niebawem opuścić program śniadaniowy? Informator podkreślił, że mimo wszystkich zarzutów, gwiazda "M jak Miłość" wciąż jest uważana za jeden z filarów programu i jest bardzo ceniona.

- Kasia jest niezwykle życzliwą osobą w stosunku do ekipy. Jej ogromnym atutem jest to, że chętnie się uczy i przyjmuje wszystkie uwagi, również te krytyczne. Wszyscy wierzą, że kolejne programy będą coraz lepsze, a telewidzowie w końcu się do niej przekonają - dodał.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Katarzyna Dowbor wróciła do jednego z uczestników "Nasz nowy dom". Nie kryła przerażenia

  • Wieści o rzekomym rozwodzie Lewandowskich w niemieckich mediach. Jest komentarz do plotek

  • Fabienne Wiśniewska zdradziła prawdę o rodzinie Michała Wiśniewskiego

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Pudelek.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Joanna Krupa zamieściła na Instagramie zadziwiające zdjęcie. Jej przyjaciele są zaniepokojeni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz nie spełni swojego marzenia? Rodzinę gwiazdy obiegła przykra wiadomość
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Rozenek ma dług wdzięczności wobec Małgorzaty Rozenek. Wyjawił, co robi dla niego była żona
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Tomasz Komenda walczył o potężne odszkodowanie, kwota robi wrażenie. Ile finalnie otrzymał?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Bosacka nie gryzła się w język, wypunktowała płatki Viki Gabor. "Przetworzony chłam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anita Werner skończyła 45 lat. Bardzo dba o sylwetkę, zdradziła swój sekret
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]