Rozrywka.Goniec.pl

Materiały własne

Mary Mara nie żyje. Gwiazda Hollywood znana z wielkich hitów utonęła w rzece

28 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Mary Mara zginęła tragicznie podczas kąpieli w rzece Świętego Wawrzyńca w stanie Nowy Jork. 61-letnia gwiazda znana była z popularnych filmów i seriali, m.in. "Ciężkiej próby", czy "K-Paxa".

Nieprawdopodobne informacje o śmierci Mary Mary wstrząsnęły Hollywood. Policja bada przyczyny śmierci, choć na ten moment nic nie wskazuje, by miały przyczynić się do niej osoby trzecie.

Mary Mara nie żyje

Prawdziwa tragedia w Hollywood. W ubiegłą niedzielę ok. 8 rano policja z Cape Vincent w stanie Nowy Jork otrzymała zgłoszenie o zwłokach kobiety znalezionych w rzece Świętego Wawrzyńca.

Po identyfikacji ciała okazało się, że to znana aktorka Mary Mara. Gwiazda przyjechała w odwiedziny do swojej siostry do jej letniska w Syracuse, położonego tuż obok rzeki odgraniczającej USA od Kanady.

Z ustaleń wynika, że aktorka weszła do wody, by popływać. Niestety, niewinna zabawa zakończyła się tragicznie. Śmierć gwiazdy zdążył już potwierdzić jej menedżer, który nazwał ją "jedną z najwspanialszych aktorek".

Przerwana kariera

Mary Mara zagrała w kilkudziesięciu produkcjach telewizyjnych i kinowych. Debiutowała jeszcze w latach 80. To wtedy pojawiła się w filmie "Zaplanowane morderstwo", gdzie wystąpiła u boku Williama Baldwina i Danny'ego Aiello.

Widzowie pokochali ją za kreacje stworzone w niezwykle popularnych serialach, takich jak "Ostry dyżur", "Nash Bridges", czy "Star Trek: Enterprise". Zagrała też w hitach "Ciężka próba" z Michaelem J. Foxem i "K-Pax" z Kevinem Spacey.

Po raz ostatni Mary Marę podziwiać mogliśmy w produkcji "Break Even" z 2020 r. w reżyserii Shane'a Stanleya, gdzie partnerowała jej m.in. jedna z największych polskich gwiazd w Hollywood, Joanna Pacuła.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Zaskakujące, w jakich warunkach mieszka gwiazda „M jak miłość”. O luksusach może tylko pomarzyć?

  • Edyta Pazura obchodziła 60. urodziny męża, gdy doszło do okropnego wypadku. Została poturbowana

  • "Rolnik szuka żony". Seweryn właśnie wziął ślub. Tak wyglądała jego partnerka

Źródło: onet.pl, goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor podzieliła się wzruszającym wyznaniem. "Wyciska łzy"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Prawda o małżeństwie Łukasza i Edyty Golców wyszła na jaw. "Nie wchodzimy do siebie"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda udostępniła poruszający wpis po występie w Sopocie. "Łezka się w oku kręci"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Edyta Golec dodała wyjątkowe nagranie. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Po wpisie Roksany Węgiel o zaręczynach w sieci rozpętała się burza. Fani robią jedną rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jonanna Koroniewska opublikowała poruszający post. Tak nazwała Katarzynę Dowbor
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]