Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomniała zmarłego męża. Zdjęcie poruszyło internautów
Monika Majko
Monika Majko 12.12.2021 18:35

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomniała zmarłego męża. Zdjęcie poruszyło internautów

EN 01372984 0001
AGENCJA SE/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała na swoim Instagramie rodzinne zdjęcie, na którym znajduje się również Paweł Królikowski. Aktorka tęskni za ukochanym mężem, który odszedł pod koniec lutego 2020 roku. Fotografia poruszyła internautów.

Gwiazdorska para stanęła na ślubnym kobiercu w 1988 roku i aż do śmierci Pawła Królikowskiego stanowiła szczęśliwe małżeństwo. Aktorzy wspólnie wychowywali piątkę dzieci: Antoniego, Jana, Ksawerego, Julię i Marcelinę.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomniała Pawła Królikowskiego

Małgorzata i Paweł Królikowscy poznali się na egzaminach do wrocławskiej szkoły aktorskiej. Po latach gwiazdor przyznał, że była to miłość od pierwszego wejrzenia i od razu wiedział, że chce właśnie z nią spędzić resztę życia.

Kiedy zobaczyłem Małgośkę po raz pierwszy, była wiosna, pachniały magnolie. Pomyślałem: To na nią właśnie czekałem. I zacząłem ją podrywać – wyznał Paweł Królikowski w rozmowie z "Galą".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Para uchodziła za niezwykle zgodną i szczęśliwą, a śmierć aktora była dla Małgorzaty Ostrowskie-Królikowskiej wielkim ciosem. Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku, a jego odejście wstrząsnęło nie tylko bliskimi, ale również całym środowiskiem filmowym w Polsce.

Wdowa po aktorze bardzo przeżyła jego śmierć, jednak oparciem w trudnych chwilach były dla niej dzieci. Tuż przed świętami Bożego narodzenia do Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej powróciły jednak bolesne wspomnienia i tęsknota za ukochanym mężem. Aktorka opublikowała na swoim Instagramie poruszające zdjęcie z rodzinnego archiwum.

Zimowe wspomnienie – podpisała fotografię gwiazda.

Internauci byli poruszeni rodzinnym zdjęciem Królikowskich

Na zdjęciu widać roześmianych aktorów oraz ich dzieci, a cała rodzina pozuje w iście zimowej scenerii. W opisie fotografii aktorka podkreśliła, że był to "dobry czas". Pod postem wdowy po Pawle Królikowskim pojawiło się wiele komentarzy od poruszonych tym rodzinnym obrazkiem internautów.

Ile szczęścia na tym zdjęciu – zauważyła jedna z fanek aktorskiego małżeństwa.

Uwielbiam Państwa rodzinę, takie ciepło i szczęście od Was bije, choć łezka w oku się zakręci, gdy się pomyśli, że Pana Pawła już nie ma – dodała kolejna poruszona internautka.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Instagram