Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Kożuchowska w dzieciństwie cudem uniknęła śmierci
Irmina Jach
Irmina Jach 06.05.2021 14:12

Małgorzata Kożuchowska w dzieciństwie cudem uniknęła śmierci

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
goniec.pl

Do dramatycznego zdarzenia doszło, gdy Małgorzata Kożuchowska miała zaledwie cztery lata. W mieszkaniu, w którym wówczas mieszkała rodzina, kuchnia była oddzielona od salonu ścianą z niewielkim oknem. Z salonu z kolei wychodziło się na loggię, która znajdowała się nieco na uboczu.

Małgorzata Kożuchowska cudem uniknęła śmierci

 Pani Jadwiga tego dnia spędzała czas w kuchni, gdzie przygotowywała posiłek dla swoich bliskich. Przyszła aktorka z kolei bawiła się w dużym pokoju. Mama regularnie sprawdzała, czy jej dziecku nie grozi żadne niebezpieczeństwo. W pewnym momencie mała Małgosia zniknęła jej z oczu.

Gdy - poszukując dziecka - otworzyła drzwi do loggii, zobaczyła dziewczynkę stojącą na krześle. Czterolatka przechylała się mocno przez balustradę. Mieszkanie znajdowało się na czwartym piętrze, dlatego sytuacja mogła zakończyć się tragicznie.

- Drzwi zobaczyłam do tej loggii otwarte i tylko w tym takim kątowym tam ujęciu krzesło i Małgosię wychyloną prawie w pół za tę balustradę tego balkonu, więc jak ja z tej kuchni wyskoczyłam, w jakim tempie, z jaką prędkością nie jestem dzisiaj w stanie określić, tylko dobiegłam. Na szczęście nie krzyknęłam, tylko po cichu, że złapałam ją za oczywiście pupę, co tam się dało i sprowadziła do pionu i na podłogę. I pytam, co tam się działo, że tak się wychyliłaś. Odpowiedziałaś: Piłeczka. Długo nie mogłam ochłonąć - zwierzyła się pani Jadwiga w rozmowie z córką.

[EMBED-245]

Okazało się, że kilkuletnia Małgorzata Kożuchowska wyrzuciła przez balustradę piłkę i z dużym zainteresowaniem obserwowała, jak przedmiot spada. Od tego momentu drzwi do loggii były zamykane. Mama aktorki uważa, że ta sytuacja musiała zapaść w pamięć dziewczynki, gdyż później takie sytuacje nie miały już miejsca.

Gwiazda, która jest dziś matką prawie siedmioletniego chłopca, z pewnością doskonale rozumie stres, z jakim zmierzyła się pani Jadwiga przed wieloma laty. Nie jest tajemnicą, że dzieci miewają pomysły, które doprowadzają ich rodziców nieomal do zatrzymania akcji serca.

Z okazji urodzin Małgorzata Kożuchowska opublikowała w mediach społecznościowych także wpis, w którym uczciła tę wyjątkową okazję. Podzieliła się z fanami uroczym kolażem zdjęć z ostatnich lat, pod którym pojawiły się podziękowania za życzenia.

- Dzisiaj moje urodziny i od teraz już oficjalnie pół wieku człowieku. Czuję, że sporo już przeżyłam i sporo widziałam, ale wiem też na pewno, że dopiero się rozkręcam. Dziękuję wszystkim za pamięć i za życzenia - czuję, że naprawdę jestem szczęściarą. Robię to co kocham - dla Was, mam cudowną rodzinę i marzenia, które chcę dalej spełniać - napisała aktorka.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Tagi: