Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Magda Gessler zakpiła z dania uczestnika "MasterChef". Przy okazji wyśmiała wygląd Jerzego Urbana
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 13.09.2022 08:01

Magda Gessler zakpiła z dania uczestnika "MasterChef". Przy okazji wyśmiała wygląd Jerzego Urbana

Magda Gessler w "MasterChef" się nie hamowała, naleśnik uczestnika skomentowany w niewybrednych słowach
Instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler stara się, by nowy sezon "MasterChef" przyciągnął przed telewizory jak największą liczbę widzów. W niedzielnym odcinku gwiazda TVN podzieliła się nietuzinkowym porównaniem w stosunku do zaserwowanego naleśnika. Magda Gessler wyśmiała danie i przyrównała je do uszu Jerzego Urbana.

Magda Gessler nie ustaje w próbach pozostania najbarwniejszym ptakiem polskiej telewizji. W drugim odcinku "MasterChef" zaskoczyła widzów TVN bezpardonową drwiną.

Magda Gessler nie tylko nie doceniła tego, co zaserwował jej uczestnik. Najsłynniejsza polska restauratorka bez krztyny wstydu zadrwiła z dziennikarza Jerzego Urbana. Kiedy wydaje się, że wykształcone osoby wiedzą, iż wyszydzanie czyjegoś wyglądu nie przystoi, wtedy gwiazdy udowadniają, że one... mogą więcej.

Magda Gessler bez litości w "MasterChef"

Magda Gessler pojawia się w "MasterChef" od początku jego emisji w TVN. Restauratorka stała się jego twarzą i trudno wyobrazić sobie zmagania kucharzy amatorów bez burzy bujnych loków.

Magda Gessler nie ma zamiaru jednak osiąść na laurach i nieustannie dba, by wybijać się na tle innych jurorów w "MasterChef". W niedzielę 11 września widzowie byli świadkiem wyśmiewania naleśnika jednego z kucharzy.

Co więcej, do tablicy wywołany został Jerzy Urban. Magda Gessler przyrównała naleśnika do wyglądu dziennikarza, a dokładnie do jego uszu. Ktoś powinien przypomnieć gwieździe TVN, że wyśmiewanie urody już dawno jest passe.

- To jest takie ucho, jakie ma Urban. Patrz, to jest ucho Urbana. Dlaczego takie duże uszy zrobiłeś temu naleśnikowi? Zobacz, jakie one są duże. Jeszcze zrobimy dziurkę w środku i będzie prawdziwe ucho. Paweł, jedzenie nie może być dyrdające - grzmiała Magda Gessler w drugim odcinku "MasterChef".

Zarzutów wobec naleśnika było więcej

Pozornie proste zadanie okazało się prawdziwym wyzwaniem. Magda Gessler w wyjątkowo surowy sposób podeszła do dania, które przypominało jej Jerzego Urbana.

- Dlaczego on jest suchy? Nie ma pośpiechu w kuchni. To nie ma sensu, żebyśmy my jedli takie twarde naleśniki - mówiła Magda Gessler, patrząc na leżące przed nią danie Pawła.

Lawina gorzkich słów Magdy Gessler została w końcu zakończona. Jurorka "MasterChef" przyznała bowiem ostatecznie, że naleśnik ze szpinakiem i szparagami jest w sumie całkiem smaczny. Myślicie, że gwiazda TVN wstydzi się swoich słów?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: radiozet.pl