Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Maciej Kurzajewski zjawił się w TVP z bukietem kwiatów. Kasia Cichopek opublikowała nagranie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.05.2022 08:11

Maciej Kurzajewski zjawił się w TVP z bukietem kwiatów. Kasia Cichopek opublikowała nagranie

Kasia Cichopek
Pawel Wodzynski/East News; instagram.com/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to ostatnio jedne z najgorętszych nazwisk w polskim show biznesie. Aktorka opublikowała wideo, na którym widać, jak prezenter zjawił się w pracy z kwiatami i zrobił urodzinową niespodziankę jednej z koleżanek.

Mimo skandalu z wyciekiem taśmy z nielegalnie zarejestrowaną rozmową z Katarzyną Cichopek, Maciej Kurzajewski udowadnia, że nie opuszcza go dobry humor.

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek na świeczniku

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to jedna z najbardziej cenionych przez widzów par prowadzących poranny program TVP "Pytanie na śniadanie". Polacy chętnie zasiadają przed telewizorami, by móc spędzić ze swoimi ulubieńcami choć kilka chwil.

Niestety, w ostatnim czasie gwiazdy spotkało wiele przykrości. Wszystko za sprawą nielegalnego zarejestrowania rozmowy pomiędzy nimi i przedostania się jej do mediów. Choć ostatecznie zapis konwersacji nie wyciekł do internetu, zdążył zrobić niemałe zamieszanie.

Chęć nagrania rozmowy prezenterów przez nieznaną dotąd osobę, może być konsekwencją plotek na temat rzekomego romansu Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Niepotwierdzone doniesienia "podgrzał" dodatkowo wywiad, jakiego w "Mieście kobiet" udzielił Marcin Hakiel.

Tancerz, który jest w trakcie sprawy rozwodowej z gwiazdą "M jak miłość" zasugerował, że jego rozstanie z nią wynikło ze zdrady, jakiej dopuścić miała się jego żona.

Cudowna niespodzianka

Choć sprawa nagrań dotknęła Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego i przekazana została ich prawnikom oraz policji, gwiazdy "Pytania na śniadanie" nie tracą dobrego humoru. W zespole wciąż panuje świetna atmosfera.

Przekonali się o tym obserwatorzy Instagrama Katarzyny Cichopek, którzy obejrzeli zamieszczone przez nią nagranie przedstawiające niespodziankę, jaką jednej z koleżanek z pracy zgotował Maciej Kurzajewski.

Na filmiku widzimy, jak prezenter wraz z kilkoma osobami z zespołu, zakrada się pod drzwi jednej z sal, ze wspaniałym bukietem kwiatów w dłoniach. Po wejściu wszyscy zaczynają śpiewać gromkie "sto lat".

instagram.com/katarzynacichopek
instagram.com/katarzynacichopek

Przyjaciółka Macieja Kurzajewskiego wyglądała na bardzo zaskoczoną i szczęśliwą. Prezenter uściskał ją serdecznie i przekazał w jej ręce zachwycający bukiet.

instagram.com/katarzynacichopek
instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl