Rozrywka.Goniec.pl

Pawel Wodzynski/East News; instagram.com/katarzynacichopek

Maciej Kurzajewski zjawił się w TVP z bukietem kwiatów. Kasia Cichopek opublikowała nagranie

19 Maja 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to ostatnio jedne z najgorętszych nazwisk w polskim show biznesie. Aktorka opublikowała wideo, na którym widać, jak prezenter zjawił się w pracy z kwiatami i zrobił urodzinową niespodziankę jednej z koleżanek.

Mimo skandalu z wyciekiem taśmy z nielegalnie zarejestrowaną rozmową z Katarzyną Cichopek, Maciej Kurzajewski udowadnia, że nie opuszcza go dobry humor.

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek na świeczniku

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to jedna z najbardziej cenionych przez widzów par prowadzących poranny program TVP "Pytanie na śniadanie" . Polacy chętnie zasiadają przed telewizorami, by móc spędzić ze swoimi ulubieńcami choć kilka chwil.

Niestety, w ostatnim czasie gwiazdy spotkało wiele przykrości. Wszystko za sprawą nielegalnego zarejestrowania rozmowy pomiędzy nimi i przedostania się jej do mediów . Choć ostatecznie zapis konwersacji nie wyciekł do internetu, zdążył zrobić niemałe zamieszanie.

Chęć nagrania rozmowy prezenterów przez nieznaną dotąd osobę, może być konsekwencją plotek na temat rzekomego romansu Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Niepotwierdzone doniesienia "podgrzał" dodatkowo wywiad, jakiego w "Mieście kobiet" udzielił Marcin Hakiel .

Tancerz, który jest w trakcie sprawy rozwodowej z gwiazdą "M jak miłość" zasugerował, że jego rozstanie z nią wynikło ze zdrady, jakiej dopuścić miała się jego żona.

Cudowna niespodzianka

Choć sprawa nagrań dotknęła Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego i przekazana została ich prawnikom oraz policji, gwiazdy "Pytania na śniadanie" nie tracą dobrego humoru. W zespole wciąż panuje świetna atmosfera.

Przekonali się o tym obserwatorzy Instagrama Katarzyny Cichopek, którzy obejrzeli zamieszczone przez nią nagranie przedstawiające niespodziankę, jaką jednej z koleżanek z pracy zgotował Maciej Kurzajewski.

Na filmiku widzimy, jak prezenter wraz z kilkoma osobami z zespołu, zakrada się pod drzwi jednej z sal, ze wspaniałym bukietem kwiatów w dłoniach. Po wejściu wszyscy zaczynają śpiewać gromkie "sto lat".

instagram.com/katarzynacichopek
instagram.com/katarzynacichopek

Przyjaciółka Macieja Kurzajewskiego wyglądała na bardzo zaskoczoną i szczęśliwą. Prezenter uściskał ją serdecznie i przekazał w jej ręce zachwycający bukiet.

instagram.com/katarzynacichopek
instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Tak zmienił się zwycięzca "The Voice Kids". Aż trudno uwierzyć, jak dziś wygląda
Czytaj więcej >

Telewizja

"Dzień dobry TVN". Niecodzienna wpadka Marcina Prokopa. Dorota Wellman nie mogła powstrzymać śmiechu
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu
Czytaj więcej >

Telewizja

Zacznie się już dziś o 20. Miliony Polaków usiądą przed telewizorami, same hity
Czytaj więcej >

Telewizja

Grzegorz Kajdanowicz się nie hamował. Wystarczyła chwila, "Fakty" TVN "zmiażdżyły" TVP
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]