Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Kuchenne rewolucje" zniszczyły jej życie. Ujawniła prawdę o programie
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 14.02.2023 18:30

"Kuchenne rewolucje" zniszczyły jej życie. Ujawniła prawdę o programie

Sylwia Peretti Magda Gessler
Screen z programu "Kuchenne rewolucje" prod. TVN

Sylwia Peretti 12 lat temu wzięła udział w "Kuchennych rewolucjach". Jak sama przyznaje, udział w programie, który miał sprawić, że jej lokal będzie funkcjonował na wysokim poziomie, zniszczył jej życie. Na jaw wyszły bulwersujące fakty.

"Kuchenne rewolucje". Sylwia Peretti ujawnia szokujące kulisy programu

Sylwia Peretti znana jest widzom z hitu TTV "Królowe życia". To jednak niejedyny program, w którym celebrytka wzięła udział. Ponad dziesięć lat temu ekipa "Kuchennych rewolucji" zawitała do "Karczmy u Jędzy" by pomóc Peretti w prowadzeniu restauracji. Niestety rewolucje zakończyły się katastrofą. Niedługo po wizycie Magdy Gessler lokal został zamknięty.

Sylwia Peretti postanowiła wrócić wspomnieniami do tego czasu. W rozmowie z serwisem Plotek celebrytka ujawniła kulisy "Kuchennych rewolucji". Kobieta wyznała, że gdy zdecydowała się na udział w programie była młodą dziewczyną i wspólnie z byłym małżonkiem zainwestowała w otworzenie restauracji oszczędności życia.

- Pomyślałam, że fajnie będzie, jeśli poproszę panią Magdę o pomoc. No i bardzo się pomyliłam. Nie tylko w stosunku do niej, do programu, ale także do telewizji. Do tego, jak zostałam przedstawiona i co się później wydarzyło. To nie jest przecież tajemnicą, że rewolucja się nie udała. Wydaje mi się, że była to nauczka mojego życia. Przede wszystkim, żeby nie ufać niektórym, szczególnie medialnym, osobom. [...] Zostałam przedstawiona jako naprawdę zarozumiała, wredna małpa, która pozjadała wszelkie rozumy, a tak nie jest — stwierdziła.

Gwiazda "Królowych życia" zdradziła również, że po nagraniach miała okazję zamienić kilka słów z Magdą Gessler. Niestety rozmowa ze słynną restauratorką nie poszła po jej myśli.

- I jej powiedziałam (Magdzie Gessler — przypis red.): Dlaczego tak zrobiła? Dlaczego tak się zachowała? Przecież widzi, jak jest i tak dalej. [...] Powiedziała, że już zakończyliśmy nagrania. Teraz już za późno. Już nie ma jak wrócić do tego... Spoko, czyli można komuś tak o, spierniczyć życie, firmę, i zrobić dobry program — wyznała Sylwia Peretti.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plotek