Rozrywka.Goniec.pl

Youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski ponownie ostrzega Polaków. Co jego zdaniem czeka nas w 2023 roku?

27 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Krzysztof Jackowski ponownie dał się ponieść swoim wizjom. Najsłynniejszy polski jasnowidz przewidział, jak będzie wyglądał 2023 rok. Czego możemy się spodziewać według jego przepowiedni?

Krzysztof Jackowski ujawnił kolejną przepowiednię

Krzysztof Jackowski regularnie publikuje na swoim kanale na YouTube materiały, w których przedstawia między innymi wizje na temat przyszłości Polaków . Do przepowiedni jasnowidza należy podchodzić z dużym dystansem, w ostatnim czasie zdecydowanie ponosi go bowiem wyobraźnia.

Tym razem Krzysztof Jackowski opowiedział w rozmowie z "Super Expressem", co jego zdaniem czeka nas w 2023 roku. Polacy będą mieli wiele problemów, związanych przede wszystkim ze stale rosnącymi cenami żywności, prądu, gazu i paliwa.

Zgodnie z wizją jasnowidza z Człuchowa w tym roku nie odbędą się wybory, a w kraju będzie rządziła Komisja Tymczasowa.

- Dla nas nie będzie to miało żadnego znaczenia kto wygra i jaka siła będzie rządzić. My będziemy mieli zupełnie inne kłopoty. Wcale nie jest takie pewne czy nasz kraj, poszczególne regiony zachowają w przyszłości suwerenność. Ja mówię coś, co nie ma sensu, ale proszę pamiętać, że dwa lata temu ja mówiąc wtedy o tym, że będzie wojna też wtedy to nie miało sensu - powiedział.

Krzysztof Jackowski widzi podzieloną Polskę

Jasnowidz ma jednak pocieszenie dla mieszkańców niektórych regionów Polski. To właśnie tutaj będzie się można poczuć nieco bezpieczniej.

- Dla mieszkańców Poznania nadchodzący rok będzie podobny jak dla mieszkańców Szczecina. To jest dziwne. Widzę, jakby jakaś część polski była w czymś niedobrym, a duża różnica, jest w drugiej części Polski, tej lepszej. Polska podzielona, ale tym razem nie politycznie, ale a z innych przyczyn. Być może będą to działania, które będą się działy poza naszymi granicami, które też trzeba brać pod uwagę. Niech nie daj Bóg jakaś rakieta uszkodzi elektrownię atomową na Ukrainie albo niech Rosja zrzuci jakąś broń biologiczna, ja czuję zagrożenie. Polska w 2023 odczuje to nie tylko gospodarczo, ale efekt tego Polska odczuje fizycznie - zdradził w rozmowie z "Super Expressem Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski regularnie publikuje swoje wizje za pośrednictwem platformy YouTube. Warto pamiętać jednak, że należy podchodzić do nich z dużym dystansem.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: "Super Express"

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Joanna Racewicz zwróciła się do hejterów. "Nie ma zgody na plucie jadem i frustrację"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Mateusz Gessler wreszcie pokazał swoją żonę. Tworzą piękną parę, fani są zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zdradziła prawdę na temat najmłodszego syna. Fani nie mieli o tym pojęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Paulina Holtz występuje w "Klanie" od 26 lat. Tak przez lata zmieniła się serialowa Agnieszka Lubicz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Julia Wieniawa nie gryzła się w język. Rozlicza się z show-biznesem. "Zepsuty i odklejony"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Monika Richardson ma problemy finansowe, musiała podjąć ważną decyzję. Grozi jej bankructwo?
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]