Rozrywka.Goniec.pl

Instagram/maciejkurzajewski

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ponownie pokażą się razem na ekranach. Zapowiedź TVP

18 Maja 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie znikną tak łatwo z ekranów. Choć duet przechodził przez problemy i przez pewien czas nie pokazywał się w "Pytaniu na śniadanie", otrzymał zupełnie nowe zadanie. Para pojawi się ponownie na ekranach w nowej roli. To z pewnością nie sprzyja uciszaniu plotek.

Katarzyna Cichopek odczuwa ostatnimi czasy nagłe wzrosty i spadki popularności - zaraz po ogłoszeniu rozstania, jej konto na Instagramie stało się prawdziwym słupem reklamowym ze względu na duże zainteresowanie odbiorców. Kiedy na jaw wyszły jednak niezbyt ciekawe kulisy rozstania (Marcin Hakiel twierdził, że doszło do zdrady ze strony jego żony), część użytkowników odwróciła się od gwiazdy.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie znikną z ekranów. Duet pojawi się na kolejnej imprezie

Plotki o romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego rozbrzmiewają w sieci od momentu rozstania aktorki z Marcinem Hakielem. Lubiany kolega z "Pytania na śniadanie" według wielu anonimowych informatorów był dla przyszłej rozwódki kimś więcej.

Duet pojawił się również wspólnie na gali rozdania Wiktorów, a zewsząd dochodziły słuchy, że łączą ich zażyłe relacje przyjacielskie, które mogły przemienić się w coś innego, tym bardziej że Kurzajewski jakiś czas temu rozwiódł się z Pauliną Smaszcz.

Atmosferę dodatkowo podkręcił fakt podsłuchiwania pary w samochodzie dziennikarza. Nagrania miały trafić do Marcina Hakiela, ale również na biurko szefa TVP , Jacka Kurskiego.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na jakiś czas zniknęli z ekranów, ale telewizja z nich nie zrezygnowała. Duet jak gdyby nigdy nic wrócił do śniadaniówki, a okazało się, że teraz otrzymał nowe zadanie do wykonania.

Według informatora "Faktu", lubiana para będzie mogła pokazać się wspólnie już niebawem jako prowadzący koncertu w Opolu. Decyzja miała być podyktowana ich wzrastającą popularnością.

-  Ludzie ich bardzo lubią, więc osoby odpowiedzialne za festiwal w Opolu bez wahania zdecydowały, że wykorzystają doświadczenie Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego podczas jednego z koncertów festiwalowych - wskazywał informator.

- Z takich osób i duetów się nie rezygnuje, a daje im szansę rozwoju i stawia się przed nimi kolejne wyzwania - dodał w rozmowie z dziennikarzami "Faktu".

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Tak zmienił się zwycięzca "The Voice Kids". Aż trudno uwierzyć, jak dziś wygląda
Czytaj więcej >

Telewizja

"Dzień dobry TVN". Niecodzienna wpadka Marcina Prokopa. Dorota Wellman nie mogła powstrzymać śmiechu
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu
Czytaj więcej >

Telewizja

Zacznie się już dziś o 20. Miliony Polaków usiądą przed telewizorami, same hity
Czytaj więcej >

Telewizja

Grzegorz Kajdanowicz się nie hamował. Wystarczyła chwila, "Fakty" TVN "zmiażdżyły" TVP
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]