Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Kasia Cichopek olśniła widzów TVP. Sukienka wyeksponowała nogi aktorki

18 Kwietnia 2022

Autor tekstu:

Irmina Jach

W Poniedziałek Wielkanocny na antenie TVP emitowany jest koncert poświęcony legendzie polskiej sceny kabaretowej Janowi Pietrzakowi. Widzowie będą świadkami wspaniałych występów muzycznych. Już teraz ich uwagę przyciągnęła zjawiskowa Katarzyna Cichopek, która wybrała na tę okazję błyszczącą, krótką sukienkę.

Katarzyna Cichopek niedawno poinformowała o zakończeniu długoletniego małżeństwa z Marcinem Hakielem. Od tej pory mówi się, że gwiazda znalazła już pocieszenie w ramionach Macieja Kurzajewskiego . Informację zdają się potwierdzać współpracownicy pary.

Kasia Cichopek olśniła widzów TVP. Zdecydowała się na zachwycającą kreację

Nie da się ukryć, że Kasia Cichopek nie wygląda na zrozpaczoną miłosnym zawodem. Na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych oraz podczas wystąpień publicznych nietrudno dostrzec, że aktorka promienieje.

Ostatnio gwiazda "M jak miłość" pochwaliła się, że spędza Wielkanoc na malowniczych Malediwach . Celebrytka chętnie publikowała na Instagramie fotografie, do których pozowała w skąpym bikini, które doskonale eksponowało jej wdzięki.

W Poniedziałek Wielkanocny widzowie mogli zobaczyć Kasię Cichopek w nieco innej odsłonie. Aktorka jest gospodynią koncertu "Rewia gwiazd: Jan Pietrzak". Jej zadaniem jest zapowiadanie występów gwiazd takich jak Andrzej Rybiński czy Krystyna Prońko.

Na tę okazję Katarzyna Cichopek wybrała olśniewającą kreację. Postawiła na błyszczącą, zieloną sukienkę, która wyeksponowała jej długie nogi. Aktorka nie zapomniała także o głębokim dekolcie, który odsłonił spory kawałek jej dekoltu.

Cekinowa stylizacja nie wymagała dopełnienia dodatkami. Kasia Cichopek dobrała do niej wyłącznie beżowe buty na wysokim obcasie. Postawiła na elegancką, ponadczasową fryzurę. Jej sięgające ramion włosy zostały wyprostowane, co nadało im blasku.

Katarzyna Cichopek w błyszczącej sukience. Fani nie kryją zachwytów

Katarzyna Cichopek postanowiła podzielić się swoim pomysłem na kreację również z obserwatorami na Instagramie. Selfie w lustrze wzbudziło wiele pozytywnych emocji. Gwiazda TVP została zalana komplementami.

"Promienieje pani, nie znam powodu, ale jak najbardziej pani służy", "Świetnie wyglądasz Kasiu, tak trzymaj", "Jesteś szałowa, Kasiu", "Kasiu, wyglądasz obłędnie", "Pani Kasiu, jest pani urocza" - to tylko kilka z miłych komentarzy, które miała okazję przeczytać aktorka.

Cichopek
Screen z programu "Rewia gwiazd: Jan Pietrzak" prod. TVP
Cichopek2
Screen z programu "Rewia gwiazd: Jan Pietrzak" prod. TVP

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Robert nie odpuszcza, ujawnił, kto stoi za rozpadem związku z Zuzią
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł potężną przemianę. "Facet musi być..."
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Wszedł do domu "Szczeny" i zamarł. Porażające nagranie
Czytaj więcej >
Irmina Jach

Redaktor naczelna portalu Goniec.pl. Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]