Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Już dziś w Polsacie wielki hit na majówkę. Gwiazdorska obsada, czekało na niego wielu Polaków
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 02.05.2022 17:25

Już dziś w Polsacie wielki hit na majówkę. Gwiazdorska obsada, czekało na niego wielu Polaków

niezniszczalni polsat majówka
Pixabay/renateko

Już dziś wieczorem Polsat wyemituje jeden z wielkich hitów. Chodzi o "Niezniszczalnych", przebój kina akcji w gwiazdorskiej obsadzie, który spodobał się widzom na całym świecie i doczekał się kontynuacji. Kiedy będzie można go zobaczyć?

Ten film miał powrotem wielu starszych już gwiazd kina akcji na wielki ekran. Sylvester Stallone zebrał w nim prawdziwą śmietankę.

Wielki hit w Polsacie - już wieczorem "Niezniszczalni"

Majówka jest czasem odpoczynku dla wielu osób, a 3 maja, czyli nadchodzący wtorek jest dniem wolnym od pracy dla wielu osób. To oznacza, że 2 maja będą mogli oni skupić się na relaksie i obejrzeć coś ciekawego.

Polsat przygotował dla widzów wielki hit - film "Niezniszczalni" z 2010 roku z plejadą aktorów znanych widzom z filmów akcji. W rolach głównych wystąpili m.in. Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Mickey Rourke oraz niewymienieni w czołówce Bruce Willis i Arnold Schwarzenegger.

- Grupa najemników otrzymuje zadanie obalenia dyktatora jednego z południowoamerykańskich państw. Wyruszają więc na samobójczą misję - można przeczytać w opisie dystrybutora.

Film został wyreżyserowany przez Sylvestra Stallone'a, który zebrał do niego niemal wszystkie znane twarze z filmów akcji. Odniósł on spory sukces i w następnych latach powstały kolejne części, w których kolejnymi gwiazdami byli m.in. Chuck Norris, Jean-Claude Van Damme, Antonio Banderas, Wesley Snipes czy Mel Gibson.

Film reżyserowany przez Sylvestre'a Stallone'a miał stać się satyrą na kino akcji w wydaniu jak najbardziej odjechanym i wybuchowym - to właśnie miało na celu gromadzenie w obsadzie tych, którzy byli w swoich filmach "niezniszczalni".

Film trwa 1 godzinę i 42 minuty, a jego emisja w Polsacie rozpocznie się o godzinie 20:00 i przerwana będzie kilkoma blokami reklamowymi.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi: Polsat