Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Joanna Brodzik ma kłopoty ze zdrowiem. Musiała udać się do specjalisty
Monika Majko
Monika Majko 22.04.2022 18:23

Joanna Brodzik ma kłopoty ze zdrowiem. Musiała udać się do specjalisty

brodzik
TRICOLORS/East News

Smutne doniesienia o Joannie Brodzik obiegły media. Aktorka od jakiegoś czasu zmaga się z uciążliwym bólem, a dolegliwości były tak uporczywe, że w końcu zdecydowała się odwiedzić reumatologa. Okazuje się, że problemy zdrowotne aktorki mogą mieć charakter przewlekły.

Joanna Brodzik już jakiś czas temu skarżyła się na uciążliwe bóle kręgosłupa. Z tego powodu aktorka zrezygnowała z noszenia szpilek. Teraz na jaw wyszło jednak, że nie to było źródłem jej dolegliwości.

Joanna Brodzik potrzebowała pomocy reumatologa

W rozmowie z "Życiem na gorąco" Joanna Brodzik wyznała, że po zrezygnowaniu z chodzenia na szpilkach pojawiły się u niej bóle kolana. Gwiazda podjęła więc decyzje i udała się po pomoc do specjalisty.

- Kolana mnie bolały, poszłam do reumatologa i się zaczęło - wyznała aktorka.

Jak podaje redakcja tygodnika, Joanna Brodzik zamierza skupić się na leczeniu swojej choroby. Aktorka miała już usłyszeć wstępną diagnozę, jednak specjalista zalecił jej dalsze badania.

- Aktorka ma już wstępną diagnozę, ale lekarz prowadzący najchętniej widziałby ją teraz na oddziale reumatologicznym, by przeprowadzić szczegółowe badania - miał przekazać informator "Życia na gorąco".

Joannę Brodzik wspiera Paweł Walczak

Problemy zdrowotne aktorki mogą mieć charakter przewlekły. Na szczęście 49-letnia gwiazda może liczyć na wsparcie swoich bliskich, a w szczególności partnera Pawła Wilczaka, z którym jest w związku od 2003 roku.

Aktorska para wspólnie wychowuje dwóch synów - Jana i Franciszka. To bliźniacy, którzy przyszli na świat w 2008 roku.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Życie na gorąco