Rozrywka.Goniec.pl

Pawel Wodzynski/East News

Jarosław Jakimowicz publicznie zwyzywał Pawła Deląga. Gwiazdorowi TVP puściły wszelkie hamulce, skandaliczne zachowanie

21 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Jarosław Jakimowicz po raz kolejny nie zdołał powstrzymać emocji. Tym razem gwiazdor TVP uderzył w swojego kolegę z planu "Młodych Wilków", Pawła Deląga, który publicznie przyznał, że nie chce komentować telewizyjnej kariery Jakimowicza. Wściekły prezenter Telewizji Polskiej nie zostawił suchej nitki na gwiazdorze, któremu zarzucił m.in. ukrywanie homoseksualizmu.

Powodem skandalicznego wpisu, jaki w sieci na temat Pawła Deląga zamieścił Jarosław Jakimowicz, miał być wywiad, którego aktor udzielił niedawno serwisowi playkrakow.news. Deląg został w nim zapytany o ewentualną kontynuację "Młodych Wilków". W swojej wypowiedzi wspomniał o dawnym koledze z planu produkcji.

- Jarek Jakimowicz teraz zrobił wielką karierę telewizyjną. […] To jest dosyć przykre. Wolałbym na ten temat nie mówić, jaka to jest kariera telewizyjna i pozostawić to bez komentarza - podkreślił Deląg w zamieszczonym na TikToku nagraniu z wywiadu.

Jarosław Jakimowicz wpadł w szał, zamieścił w sieci obrzydliwy komentarz nt. Pawła Deląga

To jednak wystarczyło, by wybuchowy Jarosław Jakimowicz stracił nad sobą panowanie. Gwiazdor TVP natychmiast publicznie odpowiedział Pawłowi Delągowi, bez opamiętania ubliżając mu w swoim wpisie, zarzucając ukrywanie homoseksualizmu, a nawet grożąc ujawnieniem listy nazwisk osób, z którymi aktor miał w przeszłości utrzymywać kontakty seksualne.

- Widzę, że zostało ci coś z filmowego gieroja, którym nigdy nie byłeś i nie będziesz w życiu. Dlaczego? Bo jesteś oszustem. Oszukujesz bliskich, dalszych widzów i fanów. Przez 30 lat milczę, bo jestem lojalny, ale skoro w taki sposób tu się o mnie wyrażasz i tak oceniasz moją pracę i tzw. karierę, to ja ocenie twoją. Od momentu zdjęć do filmu "Przemytnicy" my wszyscy wiemy, że jesteś gejem. Sam się z tego nam zwierzałeś wielokrotnie. Nigdy nie miało to w naszej relacji żadnego znaczenia. Tańczyliśmy jak prawdziwi rock'and'rollowcy. Bez trzymanki. Tu ciebie Pedelong jeszcze oszczędzę, bo musiałbym zrobić krzywdę paru przypadkowym znajomym - grzmiał wściekły Jakimowicz.

Jarosław Jakomowicz grozi i wyzywa Pawła Deląga

Przy okazji Jarosław Jakimowicz postanowił poskarżyć się również na nieudany projekt filmowy, który najprawdopodobniej miał realizować w przeszłości z Pawłem Delągiem. W dalszej części swojego wpisu nie ustępował jednak w bezpardonowym obrażaniu byłego kolegi po fachu. - Zrobię listę facetów, z którymi się spotykałeś i jak będziesz udawał GIEROJA, to ty ich wsypiesz, bo ja ją upublicznię. Kiedyś skakał mi publicznie do gardła i ubliżał Andrzej Wyszyński, z którym spotkałem się przypadkiem w Mediolanie. Wy geje i bi gaduły jesteście, to doszły nazwiska, że przysiadłem - groził Delągowi Jakimowicz.

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, Jakimowicz zapewnił, że on sam "nie jest gej czy bi, tylko chłopak z Woli". Dalej gwiazdor TVP kwestionował męskość Pawła Deląga, a pod koniec zupełnie stracił hamulce i zaczął go bezpardonowo wyzywać.

- Jak można ocenić kogoś takiego jak ty? Dla mnie szma... nie facet. No, ale właśnie ty nie jesteś facet [...] Teraz ktoś napisze: ale przecież ciągle Pedelong z kobietą tyle związków. Spytajcie psychologa. Kto potrzebuje mieć same spektakularne nazwiska obok siebie i co chce tym przykryć? Twoje związku układanki, niektóre nawet rodzinne. Kopią Jakimowicza wszyscy, środowisko to i ja mogę pomyślał Pedelong zapominając, że jak ja się odwinę, to połowa tego środowiska leży. […] Pedelong brzydzę się tobą i jesteś podłą kanalią, ale to naturalne w tym środowisku i wśród bi. Wy nigdy nie wiecie, czy iść w prawo, czy w lewo i tak się zachowujecie - czytamy we wpisie gwiazdora Telewizji Polskiej.

Serwis "Plejada" skontaktował się z Pawłem Delągiem w tej sprawie. Aktor konsekwentnie odmówił komentarza dotyczącego oburzającego wywodu Jarosława Jakimowicza. Przyznał jednak, że tą sprawą zajmą się teraz jego prawnicy. Nie wiadomo, czy to powstrzyma Jarosława Jakimowicza przed kolejnymi kompromitującymi wpisami, jednak ten dotyczący Pawła Deląga już został usunięty z sieci.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Kalczyńska w Sopocie wyglądała jak gwiazda Hollywood. Suknia robiła wrażenie, uwagę zwracało coś jeszcze

  • Top Of The Top Sopot Festival 2022. Agnieszka Chylińska przerywa występ. Wszystko przez osobę z widowni

  • Piotr Woźniak-Starak zmarł w tragicznych okolicznościach. Tym żyła cała Polska. Dziś obchodzimy

Źródło: Plejada/Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Justyna Majkowska ujawniła prawdę o występach w Ich Troje. "Zaciskałam zęby"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała, ostro odpowiedziała pracownikowi TVP. Poszło o marsz 4 czerwca
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Monika Olejnik pochwaliła się zdjęciem sprzed 30 lat. W komentarzach zawrzało
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kinga Rusin zatrzymana przez policjantów na marszu, mieli jedną prośbę. „Wie pani, jak to się może skończyć”
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Występ Maryli Rodowicz w Opolu zagrożony? Niepokojące wieści tuz przed festiwalem, gwiazda zabrała głos
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Książę William napisze książkę? Brytyjczycy już zacierają ręce
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Gwiazdy

Gwiazdy

Piotr Szczurowski

Grażyna Torbicka zdradziła prawdę o pracy w TVP. Padły gorzkie słowa
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Piotr Szczurowski

Małgorzata Kożuchowska przeszła spektakularną metamorfozę. Blond to już przeszłość
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Piotr Szczurowski

Po pracy na planie "M jak miłość" trafił na terapię. Powód budzi zdumienie
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Doda o skandalicznym zachowaniu reżysera w Opolu. "Wypier*alaj. Odpie*dol się"
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Janusz Chabior postarzał się o 10 lat. Na najnowszym zdjęciu jest nie do rozpoznania
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Krzysztof Jackowski miał pierwsze wizje w wieku 27 lat. Nie wspomina ich najlepiej
Czytaj więcej >