Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Jarek Mergner z "Chłopaków do wzięcia" nie jest już "do wzięcia". Na jego ślubie zabrakło jednak matki
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.04.2022 20:28

Jarek Mergner z "Chłopaków do wzięcia" nie jest już "do wzięcia". Na jego ślubie zabrakło jednak matki

Jarek Mergner
facebook.com/chlopakidowziecia

Jarek Mergner nareszcie znalazł miłość życia. Uczestnik "Chłopaków do wzięcia" ożenił się z Małgorzatą i przyznał, że czuje się szczęśliwy. Niestety, na tak ważnej dla mężczyzny uroczystości zabrakło jego matki.

Kochany przez widzów Jaruś nie jest już dłużej "do wzięcia". Jego serce skradła urocza blondynka, Małgorzata.

Ślub w "Chłopakach do wzięcia"

Jarek Mergner to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych i najbardziej cenionych przez widzów "Chłopaków do wzięcia" postaci. Mężczyzna przez długi czas szukał miłości swojego życia i miał nadzieję, że to właśnie w popularnym show ją odnajdzie.

Telewidzowie z miejsca zakochali się w charyzmatycznym chłopaku o ciepłym sercu. Jego prostolinijność i radość, którą przekazywał z ekranu sprawiła, że jego sława sięgnęła daleko dalej niż program Polsat Play.

Jarek Mergner prowadził na YouTube swój własny kanał, w którym recenzował gadżety takie jak konsole do gier, czy biżuterię. Dodatkowo jakiś czas temu sprawdził się jako aktor występując w teledysku disco polo.

Dziś uczestnik "Chłopaków do wzięcia" jest już żonatym mężczyzną. Jarek ożenił się z pochodzącą z Żagania Małgorzatą, a uroczystość zaślubin w urzędzie miejskim podziwiać mogli widzowie.

Brak matki na ślubie

- Wiele razy próbowałem, a teraz jestem szczęśliwy, bo mam Gosię i fajnie. Mamy ślub i fajnie, jestem zadowolony - mówił po uroczystości Jarek Mergner.

Niestety, podczas tego ważnego w życiu gwiazdora wydarzenia, zabrakło jego matki. Oficjalnie, nie podano przyczyny, z powodu której nie stawiła się w urzędzie miejskim.

Internauci zdecydowali się jednak spróbować odkryć powody jej absencji. Jeśli wierzyć ich doniesieniom, kobieta przebywa obecnie na odwyku, ponieważ od lat zmaga się z problemem alkoholowym.

Jeśli w istocie, informacje te okażą się prawdziwe, matka Jarka Mergnera najprawdopodobniej nie mogła opuścić ośrodka z powodu trwającej terapii.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: se.pl