Rozrywka.Goniec.pl

Pawel Wodzynski/East News; Instagram.com/ida.victoria

Ida Nowakowska po wypadku w studio "Pytania na śniadanie". Wiemy, kiedy wraca do pracy

30 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Ida Nowakowska poinformowała o tym, jak się czuje po wypadku w studio "Pytania na śniadanie". Prowadząca potwierdziła, że poniedziałek jest kluczowy, gdyż ponownie udaje się do okulisty, który oceni, czy lek działa prawidłowo, a uszkodzona rogówka dobrze się goi.

Ida Nowakowska podziękowała za wsparcie w czasie choroby

Ida Nowakowska to jedna z głównych gwiazd TVP, a widzowie "Pytania na śniadanie" nie ukrywają sympatii dla prowadzącej. Serca fanów prezenterki zamarły, gdy w studio śniadaniówki Telewizji Polskiej doszło do wypadku .

Ida Nowakowska uszkodziła sobie rogówkę. 32-letnia gwiazda TVP tuż przed wejściem na antenę wpadła na drzewko stojące w studio "Pytania na śniadanie". Pech chciał, że jedna z ostrych gałązek trafiła w oko prowadzącej.

Ida Nowakowska miała wypadek na planie
Ida Nowakowska miała wypadek na planie "Pytania na śniadanie"

Lekarz nie pozostawił złudzeń: erozja rogówki. Mimo iż Ida Nowakowska dokończyła dyżur na planie "Pytania na śniadanie", to tuż po wyjściu z budynku TVP czym prędzej udała się do lekarza.

Gwiazda otrzymała niezbędne leki, a w rozmowie z portalem se.pl otwarcie przyznała, że jest poruszona ogromem wsparcia, jakie otrzymała po wypadku w pracy.

- Jestem niezwykle wdzięczna za to, jak wiele ludzi się o mnie martwiło i modliło - powiedziała Ida Nowakowska w rozmowie z se.pl. Prowadzące "Pytania na śniadanie" zdradziła, kiedy wraca do pracy. Kluczowy jest poniedziałek 30 stycznia.

Kiedy Ida Nowakowska wraca do "Pytania na śniadanie"?

Ogrom życzeń powrotu do zdrowia, jakie otrzymała Ida Nowakowska zdaje się przynosić efekty. Gwiazda TVP otrzymała lek, a ten spełnia swoje zadanie wręcz wzorowo.

- Antybiotyk bardzo mi pomaga, czuję się o wiele lepiej, na szczęście ten wielki ból mija - wyznała Ida Nowakowska. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" przyznała, że w 30 stycznia znów odwiedzi okulistę, a jego opinia będzie kluczowa.

- W poniedziałek idę ponownie do okulisty, więc będę wiedziała, czy erozja rogówki prawidłowo się goi - dodała w rozmowie z se.pl, prowadząca "PnŚ". Zaskoczeniem jest bojowe nastawienie Idy Nowakowskiej. Prezenterka chce jak najszybciej wrócić do pracy i nie ma zamiaru robić sobie wolnego.

- Tak czy inaczej wracam do "Pytania na śniadanie" we wtorek i nie mogę się doczekać spotkania z widzami i podziękowania za troskę! Raz jeszcze powtórzę, że jestem niezwykle wdzięczna za to, jak wiele ludzi się o mnie martwiło i modliło - oświadczyła Ida Nowakowska .

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: se.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Joanna Racewicz zwróciła się do hejterów. "Nie ma zgody na plucie jadem i frustrację"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Mateusz Gessler wreszcie pokazał swoją żonę. Tworzą piękną parę, fani są zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zdradziła prawdę na temat najmłodszego syna. Fani nie mieli o tym pojęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Paulina Holtz występuje w "Klanie" od 26 lat. Tak przez lata zmieniła się serialowa Agnieszka Lubicz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Julia Wieniawa nie gryzła się w język. Rozlicza się z show-biznesem. "Zepsuty i odklejony"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Monika Richardson ma problemy finansowe, musiała podjąć ważną decyzję. Grozi jej bankructwo?
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]