Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Grzegorz Markowski wraca do Perfectu? Właśnie to potwierdzono. Jest ważny powód
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 26.09.2023 13:53

Grzegorz Markowski wraca do Perfectu? Właśnie to potwierdzono. Jest ważny powód

Grzegorz Markowski
KAPIF

Grzegorz Markowski, ku niezadowoleniu swoich fanów, przez swój stan zdrowia, wycofał się z życia publicznego. Artysta niemal całkowicie zrezygnował z występów na scenie, sporadycznie pojawia się na wydarzeniach kulturalnych. Postanowił także zaprzestać śpiewania w zespole Perfect. Miejsce znakomitego artysty zajął uzdolniony Piotr Skóra. Teraz w mediach pojawiła się informacja dotycząca tego, że Grzegorz Markowski powróci na scenę, by pomóc swojemu przyjacielowi, który zmaga się z chorobą. Fani nie mogą się już doczekać tego występu.

Grzegorz Markowski zrezygnował z występów z zespołem Perfect

Grzegorz Markowski wstąpił do zespołu Perfect w 1980 roku, a po odejściu Zbigniewa Hołdysa zajął miejsce lidera. Wraz z formacją wylansował wiele utworów, m.in. “Autobiografia”, “Nie płacz Ewka”, “Wszystko ma swój czas” czy “Kołysanka dla nieznajomej”. Wokalista występował wraz z zespołem przez 40 lat, zdobywając rzeszę wiernych fanów, którzy tłumnie przybywali na ich koncerty. Niestety ponad 2 lata temu Grzegorz Markowski przez problemy zdrowotne postanowił zrezygnować z grania w formacji, a jego miejsce zajął Piotr Skóra.

Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Grzegorz markowski powróci do Perfectu

Grzegorz Markowski niedawno obchodził okrągłe, bo 70-te urodziny i obecnie wiedzie spokojne życie na emeryturze. Nie występuje wprawdzie na koncertach, podczas których na scenie gra zespół Perfect, jednak sporadycznie można zobaczyć go u boku córki, Patrycji Markowskiej, gdzie pozwala sobie na gościnne występy. 

Pomimo tego, że Grzegorz Markowski do tej pory konsekwentnie odmawiał zagrania z zespołem Perfect, postanowił teraz zmienić zdanie. Legendarny muzyk ponownie zagra z lubianą formacją, a informacja ta niezmiernie ucieszyła jego fanów. Niestety okoliczności jego powrotu na scenę są zdecydowanie smutne.

Grzegorz Markowski powróci na scenę wraz z zespołem Perfect. Niestety okoliczności tego powrotu są smutne

Grzegorz Markowski powróci na scenę, by pomóc Jerzemu Oliwie. Przez lata był on realizatorem dźwięku oraz przyjacielem zespołu Perfect. Niestety mężczyzna zmaga się z trudną chorobą, jaką jest rozsiany rak niedrobnokomórkowy i pilnie są potrzebne pieniądze. 

Koncert, który ma pomóc w zebraniu funduszy potrzebnych na leczenie Jerzego Oliwę, odbędzie się 22 października w krakowskich Fortach Kleparz. Podczas tej imprezy na scenie stanie wyczekiwany Grzegorz Markowski z legendarnym zespołem Perfect, a także Krzysztof Cugowski, Artur Gadowski oraz inni znakomici wykonawcy, którym nie jest obojętny los Jerzego Oliwy. 

Największe emocje wzbudza jednak występ zespołu Perfect pod przywództwem dawnego lidera, Grzegorza Markowskiego. To prawdopodobnie ostatni taki koncert i ostatnia możliwość zobaczenia formacji z jej dawnym liderem na scenie.