Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna. "Miasteczko huczało od plotek"
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 18.09.2023 16:40

Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna. "Miasteczko huczało od plotek"

Grzegorz Markowski
KAPiF

Grzegorz Markowski pierwszy raz został ojcem, gdy miał 15 lat. Lider zespołu Perfect ma córkę Patrycję, oraz nieślubnego syna, Piotra. Okazuje się, że utrzymują ze sobą sporadyczny kontakt. Kim jest Piotr Markowski?

Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna

Grzegorz Markowski jest dumny ze swojej wyjątkowej relacji z córką, Patrycją. O tym, że lider zespołu Pertfect ma nieślubnego syna, “Fakt” donosił już w 2006 roku. Dziennik ustalił, ze muzyk został ojcem, gdy miał zaledwie 15 lat. Piotr jest owocem jego romansu z sąsiadką, Anną, z którą rozstał się jeszcze przed narodzinami chłopca. Podobno kobieta utrudniała byłemu partnerowi utrzymywanie relacji z jego dzieckiem. 

 

Nie tylko kontrolerzy pukają do drzwi Polaków. 45-latek stracił wielkie pieniądze

Jaki kontakt ma Grzegorz Markowski z synem?

Syn Grzegorza Markowskiego ma teraz 54 lata. W 2006 roku Piotr wyznał “Faktowi”, że z ojcem ma sporadyczny kontakt. - Nie utrzymuję z moim ojcem kontaktu, poza jakimiś sporadycznymi telefonami - powiedział. Muzyk kiedyś wypowiedział się na temat nieślubnego syna. - Nigdy tego nie ukrywałem przed bliskimi, ale też i nie było powodu do dumy, bo z mamą Piotra byłem bardzo krótko - wyznał w rozmowie z redakcją “Twojego Imperium”. 

Powiedział też, że z tej znajomości wynikł spory skandal. - Miasteczko wprost huczało od plotek […]  Proszę mi wierzyć, nic się nie dało zrobić, by mój związek z mamą Piotra mógł przetrwać. Nie kochałem jej… Bo czy w wieku 15 lat można mówić o prawdziwej miłości? - powiedział.

Kim jest Piotr Markowski?

W tym samym wywiadzie podkreślał, że płacił alimenty na syna do czasu, aż ten ukończył 23 lata. - Płaciłem jednak alimenty na Piotra do czasu, aż ukończył 23 lata. Dziś jest dojrzałym mężczyzną. Ma dwie córki. Pracuje w dużej firmie ubezpieczeniowej. Jest człowiekiem bardzo zapracowanym. Widujemy się rzadko. Trudno się temu dziwić, bo przecież nigdy nie byliśmy rodziną - wyjawił.

Patrycja Markowska w 2006 roku została zapytana o jej relacje z przyrodnim bratem. - Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo po prostu go nie znam - ucięła temat podczas rozmowy z “Faktem”.