Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dzień Dziecka 2022. Te gwiazdy będą świętować ten dzień po raz pierwszy
Sandra Gozdur
Sandra Gozdur 01.06.2022 08:03

Dzień Dziecka 2022. Te gwiazdy będą świętować ten dzień po raz pierwszy

Klaudia Halejcio, Joanna Opozda i Agnieszka Włodarczyk
Instagram

Dzień Dziecka obchodzimy w Polsce 1 czerwca. To wyjątkowy czas dla wszystkich rodziców i opiekunów swoich pociech. Warto zaznaczyć, że ten dzień może świętować każdy, zarówno duże, jak i małe dzieci. Zanim rozpocznie się celebrowanie, sprawdzamy, które gwiazdy będą świętować Dzień Dziecka po raz pierwszy.

Joanna Opozda

Joanna Opozda urodziła syna 22 lutego tego roku. Dziecko ma na imię Vincent. Opozda będzie zatem 1 czerwca świętowała ze swoją pociechą pierwszy Dzień Dziecka. Warto zaznaczyć, że aktorka strzeże prywatności swojego maleństwa i nie pokazuje w sieci zdjęć z w pełni widoczną twarzą.

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio urodziła swoje pierwsze dziecko tuż po zeszłorocznym Dniu Dziecka. W związku z tym, aktorka będzie 1 czerwca obchodzić ten dzień pierwszy raz. Jej córka, Nel, przyszła na świat 2 czerwca 2021 roku.

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk została mamą w lipcu zeszłego roku. Jej syn otrzymał wyjątkowe imię - Milan. Jest to pierwsze dziecko aktorki. Włodarczyk od razu po urodzeniu podzieliła się radosną nowiną w mediach społecznościowych. I tak jest do dzisiaj - gwiazda nie ukrywa twarzy swojego synka.

Żaklina Ta Dinh

Żaklina Ta Dinh to modelka znana z 7. edycji programu "Top Model". Przez chwilę próbowała realizować się też jako raperka, ale zakończyła działalność na pierwszym utworze "Team Banan". Zdecydowanie chętniej dzieli się swoim prywatnym życiem w mediach społecznościowych. I tak od listopada dodaje zdjęcia swojej córeczki. Żaklina będzie świętować ze swoją pociechą pierwszy Dzień Dziecka.