Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Doda wyszła na scenę, gdy starszy pan rzucił w jej stronę wulgarne teksty. Zawstydziła go przy wszystkich
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 22.08.2022 14:17

Doda wyszła na scenę, gdy starszy pan rzucił w jej stronę wulgarne teksty. Zawstydziła go przy wszystkich

Doda wyszła na scenę, gdy starszy pan rzucił w jej stronę wulgarne teksty. Zawstydziła go przy wszystkich
TRICOLORS/East News

Dorota "Doda" Rabczewska (38 l.) była jedną z gwiazd podczas Earth Festival 2022 w Uniejowie. W trakcie trzeciego dnia festiwalu pod hasłem "Gwiazdy dla Czystej Polski" piosenkarka wystąpiła w niesamowitej kreacji, o której rozpisywały się wszystkie media.

Gwiazda spektakularnie wykonała utwór zespołu Maanam "Krakowski Spleen", czym zamknęła usta niedowiarkom wątpiącym w jej talenty wokalne.

Doda odpowiedziała starszemu panu na wulgarne zaczepki

Choć artystka niewątpliwie jest na samym szczycie show biznesowej drabinki, to wciąż pamięta sytuacje, które zdarzały jej się, gdy jeszcze pięła się po szczeblach kariery. Sprawy nie ułatwiał fakt, że na początku swojej drogi "Doda" słynęła z dość wulgarnego wizerunku.

Kuse stroje, mocny makijaż i śmiałe odsłanianie ciała sprawiało, że wielu mężczyzn nie traktowało piosenkarki z należytym szacunkiem. Artystka wspomniała o sytuacji, do której doszło podczas koncertu w Mrągowie.

Starszy pan, stojący pod sceną, krzyczał do wokalistki: "Doda, Doda, zrób mi lo*a!". Jak opowiedziała na zaczepkę piosenkarka? Bez zastanowienia odpowiedziała przy wszystkich starszemu panu: "Musiałby ci najpierw stanąć! Ten dziadek miał z siedemdziesiąt lat".

Reporter portalu Pomponik.pl zapytał wprost, jak piosenkarka reaguje na tego typu zaczepki w jej stronę. Dorota Rabczewska zdradziła, że "powiedzonko" jest tak stare, że nie robi na niej już żadnego wrażenia.

- To jest taki odgrzewany kotlet. Coś nowego by wymyślili, jak już chcą komuś robić przykrość - odpowiedziała Doda.

Kontrowersyjne i dwuznaczne powiedzenie powstało w ramach akcji reklamowej firmy Koral, która współpracowała z piosenkarką. Doda firmowała swoim pseudonimem lody w kształcie (a jakże) korony. Za pomocą tego hasła kibice Stal Stalowej Woli próbowali też uprzykrzyć życie jej byłemu mężowi. W trakcie meczu z Polonią, w której Radosław Majdan był bramkarzem, skandowali "Doda zrób mi l*da".

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi: Doda