Rozrywka.Goniec.pl

Facebook: Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk nagle drastycznie schudła. Żona "Zenka" zdradziła swój sekret

25 Lipca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Danuta Martyniuk całkiem niedawno przeszła spektakularną metamorfozę, dzięki której wytrąciła oręż hejtującym ją w sieci internautom. Jeszcze rok temu wytykali oni żonie króla disco-polo, że jest zaniedbana i, delikatnie mówiąc, pulchna. Teraz wygląda jak prawdziwa "dziewczyna z klubu disco". W czym tkwi jej sekret?

Danuta Martyniuk jest żoną niekwestionowanego króla disco-polo, Zenka Martyniuka . Para ostatnio zdecydowała się zadbać o swój wygląd - wokalista zainwestował w nowe zęby, a jego partnerka pozbyła się nadprogramowych kilogramów.

Złośliwi do niedawna twierdzili, że Danuta Martyniuk, która nie musi pracować, bardzo się zaniedbała. Choć "ludzie mówią, przestań martwić się, wszak po burzy zawsze słońce lśni", to żona Zenka Martyniuka postanowiła zacząć działać.

Danuta Martyniuk nagle drastycznie schudła. Jak do tego doszło? Nie wiem

Nie da się ukryć, że żona króla disco-polo pofolgowała sobie w ostatnich latach. Nic dziwnego, jej mąż jest na rynku muzycznym obecny od początku lat 90. i nieprzerwanie pozostaje na szczycie. Przez ten czas zagrał tysiące koncertów, nagrał dziesiątki przebojów i zarobił niemałą fortunę. Jakby tego było mało, jego popularność mocno wzrosła, gdy stał się ulubieńcem Telewizji Polskiej. To też wpłynęło na stan jego portfela - Zenek Martyniuk regularnie zapraszany jest na różne koncerty i eventy organizowane przez TVP, za co oczywiście sowicie mu płacą.

Para poznała się podczas jednego z koncertów artysty, na który Danuta Martyniuk przyszła jako widz. Niemal natychmiast zaiskrzyło - tak zakochać, zakochać się można tylko raz. W 1989 roku para wzięła ślub, a niedługo później na świat przyszedł ich syn, Daniel. Przed ciążą żona króla disco-polo mogła pochwalić się nienaganną figurę. Niestety, od tamtej pory wiele się zmieniło - nie dziwne, że w końcu postanowiła coś z tym zrobić. W krótkim czasie znacznie schudła, przez co w ostatnim czasie rozpisują się o niej plotkarskie media. Czemu zawdzięcza spektakularną przemianę? 53-latka zdradziła swoją tajemnicę w rozmowie z dziennikarzami Faktu.

- Ciągle słyszę pytania, co zrobiłam, by schudnąć [...] Moją figurę i moją urodę zawdzięczam tylko sobie i swojemu stylowi życia - zaczęła żona gwiazdora.

Szybko jednak przeszła do konkretów i zdradziła, że za nagłą utratę wagi podziękować może decyzji o zrezygnowaniu z popularnych produktów.

Danuta Martyniuk odstawiła kartofle i znacznie ograniczyła ilość spożywanych cukrów - Rezygnacja ze słodyczy oznacza, że Zenek Martyniuk nie może być już jej "słodką, mleczną czekoladką". Oczywiście sama dieta niewiele by dała, gdyby nie regularne ćwiczenia - żona Zenka Martyniuka szczególną uwagę poświęciła mięśniom brzucha.

Żona króla disco-polo w krótkim czasie pozbyła się dodatkowych kilogramom dzięki tym trzem prostym zmianom wprowadzonym w życie. Chciałoby się powiedzieć, że jeśli chodzi kilogramy, to Danucie Martyniuk "los raz jej daje, raz zabiera".

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Maciej Dowbor zdradzał Joannę Koroniewską. Smutna prawda ich małżeństwa wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Urszula Dudziak uciekła ze sceny i zalała się łzami. To był prawdziwy skandal w Opolu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Kurzajewski nie wytrzymał w "Pytaniu na śniadanie". Wbił szpilę byłej żonie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agata Rubik pokazała mamę w bikini. Trudno oderwać od niej wzrok
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz narzeka na festiwal w Opolu. "Nikt nie dotrwa"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Arnold Schwarzenegger wie, co czeka nas po śmierci. "Każdy, kto mówi ci coś innego, jest piep***nym kłamcą"
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Gwiazdy

Gwiazdy

Kacper Kulpicki

O czym będzie nowy program Dody? "Doda. Dream Show" pokaże naprawdę dużo
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Nie żyje Pat Cooper. Aktor znany z "Depresji gangstera" zmarł w wieku 93 lat
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Nie żyje Irek Hartowicz, słynny polski filmowiec. Współpracował z Andrzejem Wajdą i Agnieszką Holland
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Elżbieta Romanowska musiała nagle zmienić plany. Tego nie przewidziała
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Agnieszka Kaczorowska nie pośle nieochrzczonych dzieci na religię. Zaskakujący powód
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Magda Narożna zmienia wizerunek. Fani tęsknią za jej naturalnością "Robisz się na Dodę"
Czytaj więcej >