Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Chłopaki do wzięcia". Jaruś został twarzą federacji MMA. Wkrótce zadebiutuje w oktagonie?
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 25.10.2022 18:07

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś został twarzą federacji MMA. Wkrótce zadebiutuje w oktagonie?

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś został twarzą federacji MMA. Czy wkrótce zadebiutuje w oktagonie?
YouTube: jarek Mergner chłopaki do wziecia/Wild MMA

"Chłopaki do wzięcia" to prawdziwa trampolina do sławy. Część bohaterów popularnego show Polsatu już dziś urosła do rangi prawdziwych celebrytów. Jedną z największych gwiazd programu jest bez wątpienia Jarek "Jaruś" Mergner, który doskonale wie, jak wykorzystać swoje pięć minut.

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś wkrótce zadebiutuje w oktagonie?

Jaruś jest aktywny w mediach społecznościowych i publikuje dużo filmów na swoim kanale w serwisie YouTube. Z tego, co można wywnioskować, filmy cieszą się dużą popularnością, a ich twórca jest wręcz obdarowywany prezentami przez swoich fanów. Choć Jarek Mergner od pewnego czasu nie jest już "chłopakiem do wzięcia", to wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie czekają go kolejne wyzwania - może nawet trudniejsze, niż znalezienie żony.

Uczestnik "Chłopaków do wzięcia" w ostatnim czasie podjął zaskakującą decyzję, nawiązując współpracę z... federacją MMA.

Choć od jakiegoś czasu Jarek Mergner nie pojawia się już w nowych odcinkach programu, to wciąż cieszy się on ogromną popularnością i sympatią widzów. Wkrótce ich grono może się powiększyć, gdyż sympatyczny "Jaruś" stał się twarzą nowo powstałej federacji freak fightowej Wild MMA.

"Chłopaki do wzięcia". Czy Jaruś rozpocznie karierę zawodnika MMA?

Uczestnik promuje wydarzenie wraz z popularnym pięściarzem Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem oraz znanymi z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" Markiem Morusem i Danielem Naganą.

- Raz, dwa, trzy. Cześć, nareszcie zaczynamy. Projekt wielki, zero dramy. Ślij zgłoszenia nam na maila, krótki filmik, fotka jedna. Każdy niech już sobie tworzy, a ocenią go jurorzy. Są bokserzy i fighterzy, kulturyści, milionerzy. Bez gangsterów, będzie grzecznie. Musisz zgłosić się koniecznie - słyszymy w trailerze Wild MMA.

Czy współpraca Jarusia z federacją Wild MMA ma charakter jedynie reklamowy, czy wkrótce zobaczymy bohatera "Chłopaków do wzięcia" w oktagonie? Warto przy tej okazji wspomnieć, że od pewnego czasu Jaruś poświęca sporo uwagi swojej tężyźnie fizycznej i chętnie relacjonuje widzom swoje postępy.

Artykuły polecane przez Goniec.pl

Źródło: Goniec.pl