Rozrywka.Goniec.pl

Anna Mucha fot. KAPiF

Anna Mucha wspomina Emiliana Kamińskiego. Dostała od niego wyjątkowy prezent

27 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Pod koniec ubiegłego roku odszedł Emilian Kamiński, który przez prawie dwie dekady wcielał się w rolę ojca Anny Muchy w serialu "M jak miłość". Aktorka opowiedziała o nietypowej pamiątce po artyście.

Emilian Kamiński nie żyje

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia ubiegłego roku media obiegła smutna wiadomość. Odszedł znany i ceniony polski aktor Emilian Kamiński . Artysta przez wiele lat wcielał się w postać ojca bohaterki granej przez Annę Muchę w serialu "M jak miłość" .

Śmierć Emiliana Kamińskiego była bolesnym ciosem nie tylko dla jego rodziny i fanów, ale także dla przyjaciół z planu telenoweli. Anna Mucha opublikowała wówczas poruszające fotografie, na których widać serialowego ojca w scenie, gdzie prowadził ją do ołtarza. - Wszystkich nas osierociłeś - napisała aktorka.

Anna Mucha dostała od Emiliana Kamińskiego wyjątkowy prezent

22 stycznia obchodziliśmy w Polsce Dzień Dziadka. Z tej okazji w kulisach "M jak miłość" wspomniano Emiliana Kamińskiego, który w serialu grał również kochającego dziadka.

- Jak się wspomina Emiliana Kamińskiego, to nie sposób się nie uśmiechnąć, bo to był człowiek podobny do Marszałka. Zawsze uśmiechnięty, pełny energii i pełen pasji do tego, co robił - opisuje aktora Marcin Mroczek.

Swoimi wspomnieniami na temat Emiliana Kamińskiego podzieliła się również Anna Mucha. To właśnie serialową córkę łączyła z aktorem wyjątkowa więź. 42-latka zawsze mogła na niego liczyć. Gwiazda wspomniała o nietypowej pamiątce.

- Kiedyś Emilian przyniósł na plan winogrona, takie polskie winogrona, jak u mojego dziadka na działce. Moje dzieci bardzo polubiły te winogrona. Następnym razem jak przyszedł na plan, przyniósł sadzonki... I te winogrona tam sobie u mnie rosną - wspomina Anna Mucha w kulisach "M jak miłość".

Twórcy "M jak miłość" pożegnali Emiliana Kamińskiego

Emilian Kamiński wcielał się w serialowego Wojtka Marszałka przez 18 lat. Od jakiegoś czasu artysta chorował na płuca. Na początku 2022 roku przeszedł operację, która przyniosła krótkotrwałe efekty. Artysta mimo choroby chciał kontynuować swoją przygodę z "M jak miłość". Niestety nie doczekał kolejnych odcinków. Obsada serialu pożegnała go w specjalnym odcinku.

- Drogi Emilianie, będziemy tęsknić za twoim uśmiechem, wspaniałym poczuciem humoru i życzliwością, którą obdarzałeś wszystkich wokół. Z wielkim żalem żegnamy cię, przyjacielu. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i sercach naszych widzów - słyszymy w materiale.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.  Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Edyta Górniak złożyła życzenia Allanowi z okazji Dnia Dziecka. Fani oburzeni zdjęciem
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niezręczne słowa w "Dzień dobry TVN". Andrzej Sołtysik nie wytrzymał
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Duże zmiany na grobie Gabrieli Kownackiej. Bardzo smutne informacje
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Danny Masterson winny dokonania dwóch gwałtów. Aktor może trafić do więzienia na 30 lat
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Gwiazda TVP przeżyła trudne chwile na lotnisku. Została bez pomocy z dzieckiem
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Alec Baldwin trafił do szpitala, przeszedł poważną operację. Czuwa nad nim żona
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Gwiazdy

Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Małgorzata Rozenek kończy 45 lat. Jaka była jej droga na szczyt?
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Paulina Antoniak

Dziś rocznica urodzin Marylin Monroe. Do tej pory nie poznano przyczyny jej śmierci
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Maciej Stuhr zagroził rzekomemu hejterowi zgłoszeniem na policję. "Maciek, wybacz"
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Paulina Antoniak

Była gwiazda "Klanu" nagle zniknęła z ekranów. Nikt nie wiedział, że przeżyła tragedię
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Katarzyna Dowbor ujawniła wysokość swojej emerytury. Zaskoczenie to mało powiedziane
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Nie żyje aktor Dawid Konefał. Miał zaledwie 32 lata
Czytaj więcej >