Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Lewandowska trafiła z córką do szpitala. Pokazała zdjęcie, które zaniepokoiło fanów
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 26.09.2022 21:29

Anna Lewandowska trafiła z córką do szpitala. Pokazała zdjęcie, które zaniepokoiło fanów

Lewandowscy
AFP/EAST NEWS

Anna Lewandowska opublikowała w sieci nagranie, które zaniepokoiło jej fanów. W relacji, która pojawiła się na jej Instagramie, mogliśmy zobaczyć, że trafiła z córką do szpitala. Co się stało?

Nie da się ukryć, że Anna i Robert Lewandowscy specjalnie na brak pieniędzy narzekać nie muszą, dlatego, wychowując córki, skupiają się raczej na tym, aby nauczyć ich wartościowych rzeczy. Swoim córkom, Klarze i Laurze wpajają zasady, które sami wynieśli z rodzinnych domów.

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie córki w szpitalu?

- Chciałam, żeby to było naturalnie i tak chyba też jest. Udało mi się zaszczepić w Klarci sport, tego sportowego ducha. Jak zapytam: „Klara, idziemy na plac zabaw czy na siłownię?”, wybierze siłownię. Natomiast chciałabym, żeby przede wszystkim dziewczynki miały pewne najważniejsze wartości, o których zawsze z moim mężem mówimy, żeby to był sport, na pewno też pokaże tę drogę, jak jest ważny, jak może je ułożyć - powiedziała Anna Lewandowska w Mieście kobiet.

- Natomiast ważne, żeby miały w sobie tę miłość, żeby kochały ludzi, żeby siebie kochały, żeby były dobrymi ludźmi, żeby były pomocne dla innych, zdecydowanie takie wartości, które są w nas też - dodała trenerka.

Anna Lewandowska podkreśla, że zależy jej, aby córki nauczyły się szacunku do pieniędzy i nie oceniały przez ich pryzmat innych.

- Chcę, żeby dzieci miały przede wszystkim szacunek do ludzi i żeby też szanowały i pieniądze, i wszystkie rzeczy. Wręcz myślę, mój mąż tutaj już widzę, chciałby, żeby nasze dzieci wiedziały, że na pieniądze trzeba zarobić i że pieniądze nie biorą się z bankomatu - podkreśliła.

W poniedziałek w relacji na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy dziewczynkę, leżącą w szpitalnym łóżku.

unknown 308526909 1127540654864499 4400593260047699099 n-576x1024
Instagram: @anna_lewandowsk.a

- Jako ambasadorka programu SKS miałam dziś wspierać aktywność fizyczną dzieci na warszawskim Torwarze. Ale niestety los pokrzyżował nasze plany… To była ciężka doba. Na szczęście wracamy do zdrowia. ZDROWIA NAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ! - napisała żona napastnika FC Barcelony.

Wszystko wskazuje na to, że Anna Lewandowska obecnie przebywa w Polsce i, z jakiegoś powodu, jedna z jej córek wymagała opieki specjalistów i trafiła do szpitala. Wkrótce pewnie się dowiemy, co zaszło.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post