Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Lewandowska pokazała swoje biuro. Niebywałe, co się w nim znajduje
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 16.09.2023 10:00

Anna Lewandowska pokazała swoje biuro. Niebywałe, co się w nim znajduje

Anna Lewandowska
KAPiF

Anna Lewandowska kilka dni temu wróciła do Warszawy. Trenerka na co dzień pokazuje w mediach społecznościowych kadry ze swojego życia prywatnego, a tym razem postanowiła pochwalić się zdjęciem z jej biura. Co się w nim znajduje?

Anna Lewandowska od lat prowadzi własną działalność

Anna Lewandowska w 2013 roku założyła swój blog Healthy Plan by Ann, gdzie udziela porad żywieniowych oraz sportowych. Celebrytka szybko stała się dla innych wzorem do naśladowania w kwestii zdrowego trybu życia, a rok później ukazała się jej książka “Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską”. W 2017 roku, gdy trenerka sama spodziewała się dziecka, wydała DVD z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży “Healthy Mom By Ann”, a także książkę “Healthy mama. Poradnik zdrowej mamy”.

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Trenerka jest aktywna w mediach społecznościowych

Anna Lewandowska aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie zamieszcza wiele publikacji dotyczących między innymi treningów czy zdrowego odżywiania. Zdarza się także, że na jej profilu pojawiają się bardziej prywatne kadry z mężem, czy też z córkami. Żona Roberta Lewandowskiego zgromadziła na Instagramie już ponad 5,5 miliona obserwujących. Internauci z wielką chęcią śledzą poczynania trenerki i zwykle licznie komentują jej publikacje.

Anna Lewandowska pokazała swoje biuro

Anna Lewandowska co jakiś czas przyjeżdża do Polski i dogląda swoich biznesów. Tym razem postanowiła podzielić się kadrem ze swojego warszawskiego biura. Widzimy na nim, że pomieszczenie zostało urządzone w jasnych kolorach i znajdują się tam stylowe meble i dodatki. To jednak nie wszystko, bowiem szczególną uwagę przykuwają duże zdjęcia Roberta Lewandowskiego z piłkarskich boisk. - Moje biuro. Kocham swoją pracę i ten czas w Polsce. Mój gabinet, spotkania i rozmowy z zespołem! - napisała Lewandowska na zdjęciu. 

Anna Lewandowska InstaStory (1).jpg
Anna Lewandowska pokazała swoje biuro fot. Instagram @annalewandowska