Rozrywka.Goniec.pl

fot. Instagram @annalewandowska

Anna Lewandowska boi się o swoje córki. Gwiazda zdradziła, z jakiego powodu

26 Października 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Anna Lewandowska w przypływie szczerości przyznała, że jej sielankowe i pełne sukcesów życie nie zawsze zapewnia spokojnie przespane noce. Sen z powiek spędzają jej obawy dotyczące małoletnich córek. Co w żonie Roberta Lewandowskiego wzbudza największą bojaźń?

Anna i Robert Lewandowski przeprowadzili się do Hiszpanii

Po pełnej uporczywych trudów i zwrotów akcji sadze transferowej, kapitanowi reprezentacji Polski udało się spełnić swoje marzenie. Robert Lewandowski wraz z ukochaną oraz dwojgiem dzieci zakończył swoją przygodę z niemieckim klubem i przeprowadził się do słonecznej Barcelony, by tam dalej pisać historię swojego legendarnego piłkarskiego talentu.

Była to spora zmiana nie tylko w życiu dorosłych, ale także ich córeczek – pięcioletniej Klary i dwuletniej Laury. Dla dziewczynek zmiana otoczenia była nowym doświadczeniem, wszak w Monachium zostawiły nie tylko ukochany dom, ale także przedszkole i przyjaciół.

Dzięki intratnemu kontaktu Lewego z Dumą Katalonii cała rodzina zamieszkuje teraz luksusową posiadłość na Półwyspie Iberyjskim . Anna Lewandowska już zadomowiła się w nowym miejscu i wszystko wskazuje, że owoce jej miłości z piłkarzem udaną aklimatyzację także mają za sobą.

Anna Lewandowska jest pełna obaw dotyczących dzieci

Mistrzyni karate gromadzi na swoim Instagramie imponującą (trzymilionową) wirtualną społeczność, która spragniona jest nowych wieści z jej kolorowego życia. Sportsmenka ukazuje blaski swoich zawodowych potyczek, ale także prozę życia codziennego. W nim towarzyszą jej Klara i Laura.

34-latka i jej sławny ukochany przez długi czas stronili od pokazywania latorośli, lecz stopniowo byli coraz mniej konsekwentni. W ciągu ubiegłych miesięcy ich dzieci zaczęły pojawiać się na wspólnych kadrach coraz częściej – najpierw bez pokazywania ich twarzy, lecz ostatnio i to uległo zmianie.

Anna Lewandowska chwali się małymi dziedziczkami majątku, lecz ta, zdawałoby się, idylla, ma też drugą stronę medalu. W wywiadzie dla gazety „Fakt” kobieta podzieliła się zmartwieniami, jakie ma w związku z dorastającymi „Calineczkami”, jak zwykła nazywać córki. Wraz z towarzyszącymi bolączkami ujawniła również, jakie jest jej największe pragnienie.

- Moje największe marzenie jest na pewno związane z moją rodziną. Moim największym marzeniem jest to, żeby moje córki wyrosły na wspaniałe kobiety. Żeby nie spotykały na swojej drodze złych ludzi, bo o to się najbardziej boję. To jest moje największe marzenie – oświadczyła.

Nie da się ukryć, że małoletnie są „oczkiem w głowie” swojej mamy. Oby trwogi rodzicielki nigdy w przyszłości nie znalazły uzasadnienia. Jeśli Klara i Laura odziedziczyły po rodzicielach sportowy talent i pójdą w ich ślady, to rzeczywiście, w dorosłym i pełnym zawodniczych osiagnięć życiu może czekać je dotkliwe i pełne zawodów spotkanie z ludźmi, którzy nie zawsze będą życzliwi. To godne uznania, że Anna Lewandowska jest tego świadoma i od najmłodszych lat wychowuje swoje kochane córy tak, by były przygotowane nie tylko na chwały, ale także troski.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Joana Racewicz ostro o pomyśle matury z religii. "Czy to już Prima aprilis?"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek dodała wyjątkowe zdjęcie, "podbija" stolicę. "Wchodzę na szczyt"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Bilan-Stoch zaapelowała o pilną pomoc. Żona Kamila Stocha nawiązała do dramatu Kubackich
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Allan Krupa szykuje się do ślubu? Syn Edyty Górniak wyjawił, kiedy będzie gotowy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska zabrała głos w sprawie Jana Pawła II. Stanęła w obronie polskiego papieża
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rozpromieniona Dominika Gwit na pierwszym urlopie z synkiem. Dodała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]