Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Dereszowska nie wytrzymała. Wpadła w szał na wizji i oblała Marzenę Rogalską wodą
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 30.09.2023 22:19

Anna Dereszowska nie wytrzymała. Wpadła w szał na wizji i oblała Marzenę Rogalską wodą

Anna Dereszowska, Marzena Rogalska
Kapif/ kadr"Rogalska show", TVN Style

Anna Dereszowska była gościnią w pierwszym odcinku programu “Rogalska Show” na antenie TVN Style. Podczas rozmowy aktorka straciła panowanie nad emocjami, wyrwała prowadzącej włosy, po czym oblała ją wodą. Prezenterka oniemiała i nie kryła zdziwienia.  

Ruszył nowy program Marzeny Rogalskiej

W nowym programie “Rogalska Show” będą zapraszane znane postaci ze świata show-biznesu. Marzena Rogalska ma rozmawiać z gośćmi, a także stawiać ich w zaskakujących, nietypowych sytuacjach. 

Ponadto przybyłe osoby mają zdradzać cząstki swoich życiorysów i mówić o wydarzeniach, o których nigdy wcześniej nie opowiadały publicznie. Atmosferę zachęcającą do zwierzeń ma tworzyć kameralny klimat studia i znana z umiejętności prowadzenia rozmów gospodyni produkcji. 

Marzena Rogalska/Kapif
Świadek wypadku na autostradzie A1 zabrał głos. BMW mijało ich chwilę przed tragedią

Anna Dereszowska otworzyła się na wizji

W pierwszym odcinku show Anna Dereszowska opowiedziała Rogalskiej o byciu mamą i swoich odczuciach i przeżyciach z tym związanych. Zdradziła też swoje ukryte talenty i pasje oraz wyznała, czym by się zajęła, gdyby nie poszła w stronę aktorstwa. 

Wyjawiła także, jak odnajduje się w prowadzeniu domu, a w pewnym momencie dała się nawet porwać do tańca. Było więc zatem bardzo różnorodnie i zapewne interesująco dla widzów formatu. 

Anna Dereszowska/Kapif
Anna Dereszowska/Kapif

Na antenie doszło do awantury. Annę Dereszowską poniosły emocje

W pewnym momencie doszło jednak do awantury między kobietami. Poszło o temat powiększania ust, który poruszyła gospodyni programu. Okazuje się, że to dość drażliwy obszar dla obu pań. 

Annę Dereszowską poniosły emocje, zaczęły się przepychać z prowadzącą, po czym aktorka wyrwała włosy Marzenie Rogalskiej i oblała ją wodą. Prowadząca była w szoku i nie wiedziała, co powiedzieć. Trzeba przyznać, że był to nieco osobliwy odcinek... 

kadr “Rogalska show”/Kapif