Rozrywka.Goniec.pl

Tricolors/East News

Agnieszka Woźniak-Starak podsumowała wypowiedź Ławrowa. Nie zabrakło silnych emocji

10 Marca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Agnieszka Woźniak-Starak nie miała litości dla rosyjskiego ministra spraw zagranicznych, Siergieja Ławrowa. W opublikowanym w mediach społecznościowych wpisie nazwała polityka "su***synem".

Podczas konferencji Siergiej Ławrow pozwolił sobie na kłamliwe wypowiedzi. W związku z tą sytuacją transmisja wydarzenia w polskich telewizjach została przerwana.

Kłamstwa Ławrowa

10 marca w Turcji odbyła się konferencja rosyjskiego ministra spraw zagranicznych Siergieja Ławrowa, podczas której polityk przekazał oficjalne stanowisko swojego rządu na temat sytuacji w Ukrainie.

Wypowiedź była relacjonowana na żywo przez polskie telewizje: Polsat News oraz TVN24. W pewnym momencie obie stacje zdecydowały się jednak na przerwanie nadawania, a wszystko za sprawą kłamliwych słów polityka .

Siergiej Ławrow przekonywał bowiem, że jego kraj nie ma intencji atakowania żadnego kraju, po czym stwierdził, że Rosja nie zaatakowała także Ukrainy. Transmisja została ucięta, a przed oczyma widzów pojawił się prezenter Polsat News, który stwierdził, że ich cierpliwość z pewnością została już wyczerpana.

O decyzji o zakończeniu nadawania konferencji wypowiedziała się Agnieszka Woźniak-Starak, która w wulgarnych słowa podsumowała również samego Siergieja Ławrowa.

Woźniak-Starak bez ogródek

Na swoim InstaStory Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała fragment artykułu dotyczącego decyzji o zatrzymaniu transmisji konferencji Siergieja Ławrowa w polskich telewizjach. Opatrzyła go też wymownym komentarzem.

- Brawo Polsat News. Naprawdę trudno pogodzić się z tym, że świat jest bezsilny wobec takich su**nsynów.. - napisała.

instagram.com/aga_wozniak_starak
instagram.com/aga_wozniak_starak

Gwiazda od jakiegoś czasu publikuje w swoich mediach społecznościowych grafiki wyraźnie potępiające rosyjską agresję w Ukrainie. Stanowczo sprzeciwia się również polityce prowadzonej przez Władimira Putina.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska zabrała głos w sprawie Jana Pawła II. Stanęła w obronie polskiego papieża
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rozpromieniona Dominika Gwit na pierwszym urlopie z synkiem. Dodała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan wróci do TVP? Gwiazda zdradziła, co musi się stać, by było to możliwe
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jarosław Jakimowicz na wojnie z kolejną gwiazdą. Oczernił ją publicznie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rafał Brzozowski twierdzi, że dotknęła go "spirala hejtu". Opowiedział o przykrych doświadczeniach
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Ibisz zdobył się na ważne wyznanie dotyczące swojej żony. Do tego go nakłoniła
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]