Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” pokazała zdjęcie sprzed lat. Przeszła ogromną przemianę
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 24.06.2021 15:25

Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” pokazała zdjęcie sprzed lat. Przeszła ogromną przemianę

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
instagram.com/agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska zdobyła się na wielką odwagę i podzieliła się archiwalnym zdjęciem sprzed lat. Gwiazda, którą internauci kojarzą głównie z programu „Gogglebox”, opowiedziała o swojej wielkiej metamorfozie, podczas której zgubiła 30 kilogramów. Przyznała, że ten okres kosztował ją wiele emocji. Wstydziła się odwiedzić siłownię.

Fotografia, która znalazła się na Instagramie Agnieszki Kotońskiej, zszokowała wiele osób. Na zdjęciu widzimy gwiazdę „Gogglebox”, która waży 30 kilogramów więcej. Jak sama przyznała, musiała zmienić wiele nawyków, by zmienić swój wygląd. Okres metamorfozy nadal kojarzy jej się z trudnymi emocjami.

Choć Agnieszka Kotońska miała problemy z motywacją i wielokrotnie myślała, że sobie nie poradzi, to jednak udało jej się zrzucić wiele kilogramów. Całkowicie zmieniła też swoje nawyki żywieniowe, co było dla niej wyzwaniem.

Metamorfoza Agnieszki Kotońskiej

Schabowy, pieczone ziemniaki podlane kalorycznym sosem – tak wyglądał kiedyś obiad Agnieszki Kotońskiej. Do tego jeszcze – między jednym kęsem a drugim – ogromne ilości słodkich napojów gazowanych. Gwiazda „Gogglebox” początkowo nie chciała zrezygnować ze swojej diety.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Teraz jednak na jej stole pojawiają się warzywa oraz kurczak przygotowane na parze. Gdy jest spragniona, sięga po wodę. Celebrytka nie ukrywa, że w przeszłości nabijała się z osób jedzących sałatę czy owsiankę, a dziś sama sięga po te produkty w sklepie.

Dopiero po tym, jak gwiazda zdecydowała się zmienić niezdrowe praktyki, zrozumiała, że to wymaga ogromnego nakładu pracy. Wykreślenie niezdrowych produktów z codziennego jadłospisu to dopiero początek.

Później celebrytka musiała jeszcze znaleźć mobilizację, by wreszcie wyjść z domu i zacząć trenować. Sama chęć zmiany nawyków i świadomość tego, że można negatywnie wpływać na swoje zdrowie, to za mało. Potrzebna jest jeszcze motywacja.

Agnieszka Kotońska o trudnych chwilach

Opisując swoją drogę, Agnieszka Kotońska nie ukrywała, że przeżywała momenty kryzysu. Ciężkie wysiłki fizyczne sprawiały, że gwiazda „Gogglebox” chciała rezygnować. Ujawniła też, że zdarzało jej się płakać.

Z trudem patrzyła też na swoich znajomych, którzy chodzili na imprezy i nie chcieli zmieniać swojej diety. Czasem brak wsparcia z zewnątrz sprawia, że przekonanie siebie do zmiany staje się jeszcze bardziej wymagające. Jednak Agnieszka Kotońska powtórzyła znane wszystkim hasło: „Początki zawsze są najtrudniejsze”.

Na koniec dodała, że wspiera wszystkie inne osoby, które mają ochotę coś zmienić w swoim życiu i decydują się na wysiłek. Celebrytka przyznała, że dostaje każdego dnia wiele wiadomości od internautów, którzy postanowili zmienić niezdrowe nawyki. Całą treść wpisu przedstawiamy poniżej.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Radio ZET

Tagi: gwiazdy